Rekomendacje

REKOMENDACJE

Violetta Chmiel

Szkolenie Sławka Raka to była niezapomniana podróż w głąb siebie. Pozwoliło mi ono miedzy innymi poznać swoje mocne i słabe strony, odbudować pewność siebie, pracować nad wyznaczonymi celami, stworzyć mapę życia, która wisi na przeciw mojego łóżka i codziennie przypomina mi wizje mojego cudownego życia. Poznałam wiele cennych technik radzenia sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami, które kiedyś wydawały mi się bez wyjścia. Potrafię teraz nie tylko pomóc sobie, ale też przyjść z pomocą innym. Sławek wraz z asystentami cały czas czuwali nad procesem i byli zawsze gotowi aby pomóc. Sławek jako trener jest niezwykle profesjonalny, a wiedza i ćwiczenia jakie dostaliśmy pozwalały nam pracować na wielu płaszczyznach z wieloma tematami i wyjść ze szkolenia z cennymi narzędziami.

Agnieszka

Sławek prowadzi swoje szkolenia z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zrobił na mnie od początku ogromne wrażenie. Jest naturalny, bezpośredni i nawiązuje świetny kontakt z grupą. Ma niesamowite podejście do uczestników, zależy mu na tym, aby pomóc każdemu. Ćwiczenia, które polecił wykonać uczestnikom, są w 100% skuteczne.Wychodząc ze szkolenia, człowiek nabiera nowej energii do działania i wierzy, że uda mu się dokonać zmian na lepsze. Z pełną odpowiedzialnością polecam Sławka jako skutecznego trenera, dzięki któremu wzrosło moje poczucie własnej wartości i nauczyłam się pracować z własnymi emocjami.

Aneta Nowak

Podobno ludzie są albo sympatyczni albo kompetentni. Sławek Rak całkowicie łamie tę zasadę. Potrafi łączyć ogromny profesjonalizm z ciepłem i wyczuciem. To fajny człowiek z wielką wiedzą i doświadczeniem coachingowo-trenerskim. Najdłuższe szkolenie Sławka, w którym brałam udział to 10-dniowy Praktyk NLP w 2015 r. Z niecierpliwością czekam na kolejne 10 dni Mastera NLP. Kto poprowadzi to szkolenie? Wiadomo! Od Sławka także uczyłam się warsztatu trenerskiego i coachingowego. Bardzo inspiruje mnie jego droga zawodowa i plany na przyszłość. Mam do niego pełne zaufanie i wielką sympatię, więc nasze drogi pewnie nie raz jeszcze się przetną.

Jędrzej

Swoją przygodę z rozwojem osobistym zacząłem od intensywnego wprowadzenia do NLP u Sławka i od tamtej pory zmieniło się całe moje życie. Sławek pokazał mi że można inaczej, że mogę panować nad swoimi emocjami, zmieniać swój stan i przejąć kontrolę nad swoim życiem. Dostałem kilka konkretnych, bardzo przydatnych technik i całą masę inspiracji. Każde spotkanie ze Sławkiem uczy mnie czegoś nowego, jest on wspaniałym trenerem i człowiekiem. Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia Sławka każdemu kto chce od życia czegoś więcej.

Adam Krawczyk

Sławek Rak jest Trenerem w pełni zaangażowanym w procesy które inicjuje podczas szkoleń. Daje od siebie 100% dzieląc się wiedzą którą zdobywa od najlepszych na Świecie. Nauki pobiera również u Współtwórcy NLP Johna Grindera , co oznacza, że wszyscy uczniowie Sławka są możliwie jak najbliżej źródła wiedzy, którą się zajmują. Ja również osobiście przekonałem się jakim jest nauczycielem a także jak ciepłym i wrażliwym jest człowiekiem. Szkolenia które prowadzi takie jak Praktyk czy Master NLP, to kopalnia wiedzy teoretycznej i praktycznej możliwej do zastosowania od zaraz u siebie jak i u innych. Dziesiątki technik do przepracowania. Dodatkowy bonus to możliwość występowania publicznego podczas szkoleń asystując na scenie Sławkowi czy bycie dla innych trenerem podczas ćwiczeń w grupach i w parach. Każde szkolenie to możliwość poznania wielu wyjątkowych ludzi uczestniczących w szkoleniach kończących się często przyjaźniami. Istotne jest również to, że tworzymy społeczności jakich często nie mamy we własnym środowisku. Takie grupy to dodatkowa szansa na dalszy rozwój, kopalnia wiedzy i wymiany doświadczeń. Szczerze polecam każdemu Trenera Sławomira Raka.

Monika

Sławek Rak z pozoru oaza spokoju......ale gdy z głośników dobiega dźwięk Piratów z Karaibów... to nagle pojawia się Słońce, które z uśmiechem na twarzy rozkłada swe ręce witając Uczestników. I to jest ten moment, gdy już wiesz, że warto było ruszyć z miejsca Swoje 4 litery, by odbyć nową, fascynującą podróż. I tylko od Ciebie zależy, czy pozwolisz Sobie, aby Sławek poprowadził Cię i aby towarzyszył w Twojej wyprawie ku rozbudzeniu potencjału, lepszemu poznaniu i zrozumieniu Siebie – tak abyś stał się najlepszą wersją Samego Siebie. Sławek Rak posiada niebywałą intuicję, doskonale wie jak dotrzeć do potrzeb Słuchacza, którą technikę bądź narzędzie zastosować by najskuteczniej rozprawić się z danym "problemem". Cechuje Go ogromna empatia, bije od Niego radość, zrozumienie. Podczas Swoich szkoleń stwarza Uczestnikom przestrzeń, aby naprawdę czuli się bezpiecznie, aby czuli się zaopiekowani. Pozdrawiam i z serducha życzę kolejnych owocnych szkoleń i samych zadowolonych Klientów

Paweł Marszałek

W moim życiu miałem okazję spotkać wielu nauczycieli i przewodników, ale dopiero Sławek pokazał mi, że istnieją pewne techniki i sposoby do prostego, szczęśliwego i nieskomplikowanego życia. Dzięki niemu odkryłem jak wiele możliwości niesie za sobą odpowiednie przetworzenie oraz wykorzystanie dostępnych informacji. Sławka cechuje niezwykła autentyczność połączona z poczuciem humoru. Kocha to co robi i ludzi, z którymi pracuje, a jego szkolenia dają nie tylko dużą dawkę wiedzy, ale przede wszystkim wskazują jak z niej korzystać. Zdecydowanie polecam NLP najwyższej jakości. Paweł Marszałek