praktykk

Chcę Ci króciutko opowiedzieć o podstawowych kompetencjach, które odpowiadają za szybką drogę do osiągania awansu w pracy i zdobywania szacunku, budowania szczęśliwych relacji i cieszenia się życiem,

Ale najpierw, odpowiedz szczerze na poniższe pytania

Czy Ty również…

- Masz tak, że czasami nie radzisz sobie w sytuacjach stresowych, emocje biorą górę, a sprawy nabierają niepożądanego obrotu?

- Brakuje Ci konsekwencji i motywacji w realizacji marzeń i wszystko kończy się na przysłowiowym "słomianym zapale"?

- Nie wiesz czego chcesz od swojego życia, zgubiłeś swój cel, realizujesz cudze i nie wiesz do czego mógłbyś zmierzać i czemu się poświecić?

- Czujesz, że czasami nie potrafisz się przeciwstawić, mieć własnego zdania i postawić na swoim, ponieważ zdarza się, że ktoś Tobą manipuluje?

- Pomimo wielkich planów i ciężkiej pracy, nie osiągasz swoich celów, nie możesz awansować, przez co odczuwasz wewnętrzna pustkę, masz poczucie, że tkwisz w tym samym miejscu?

- Czujesz, że mimo wielu aktywności, coraz bardziej tracisz sens i radość życia, przez co czujesz się coraz bardziej zagubiona i sfrustrowana i przestajesz czuć powód, dla którego robisz to co robisz?

- Może czasami przestajesz wierzyć w siebie, tracisz motywację, czasami czujesz się gorsza i zaczynasz porównywać się ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i ich osiągnięciami?

- Zdarza Ci się, że w Twoim życiu jest tak wiele stresu i niepokoju, że emocje wręcz Cię zalewają, na skutek czego przejmują nad tobą kontrolę?

 

A gdybyś tak odzyskała kontrolę nad własnym życiem? Co Ty na to:

- Czy chciałabyś skutecznie realizować swoje cele, co przyniesie Ci należny szacunek i respekt w pracy oraz przełoży się na zasłużony awans oraz osiągnięcia biznesowe?

- Jak wyglądałby Twój świat, gdybyś poczuła się dobrze z samą sobą, co w dłuższej perspektywie pozwoli Ci uwierzyć w siebie oraz pewnie i odważnie iść przez życie?

- Co byś powiedziała na odzyskanie wpływu na własne emocje, dzięki czemu sama będziesz decydowała, jak się czujesz i odzyskasz poczucie wolności?

- Jak wpłynęłoby na Twoje życie, gdybyś nauczyła się sztuki komunikacji, a dzięki temu zaczęła budować szczęśliwe relacje?

- Czy chciałbyś tak naprawdę poznać siebie, dzięki czemu odnajdziesz swoją drogę, co doprowadzi Cię do pełnego szczęścia, wolności i radości z życia?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, jesteś na właściwej drodze.

 

"Ale chwila, czy to w ogóle jest możliwe w moim przypadku?" 
...czyli o przysłowiowym młotku i sposobie jego użycia.

prak2

Wyobraź sobie, że już 47 lat temu, dwoje ludzi zadawało sobie te same pytania. Chcieli dowiedzieć się, dlaczego niektórzy ludzie osiągają wielkie sukcesy, a inni cały czas podejmują nieskuteczną walkę z przeciwnościami życia, nigdy niczego nie osiągając. Czy to kwestia przypadku lub może szczęścia? Postanowili sprawdzić. Czy każdy może osiągać ponadprzeciętne wyniki? Zaczęli dogłębnie analizować ludzi odnoszących wybitne osiągnięcia w biznesie, w sporcie, w relacjach międzyludzkich i wyłuskiwać, często niewidoczne na pierwszy rzut oka, wzorce zachowań, które umożliwiały im osiąganie tak wielkich sukcesów. Dowiedli, że za wybitnymi wynikami, stoją świetne strategie, złożone ze skutecznych działań, których można się nauczyć - modelować. Tak powstało NLP (Neurolingwistyczne Programowanie), a tych dwoje ludzi to John Grinder i Richard Bandler. 

O NLP krąży mnóstwo mitów, legend i sekretów, a opinia o nim jest owiana tajemniczą, często złą sławą. Być może sam słyszałeś, że NLP to manipulacja, sterowanie ludźmi, żeby robili to, co chcemy, sprzedaż itp. - jednym słowem - ZŁO. Nic bardziej mylnego!

NLP to zbiór bardzo skutecznych narzędzi, które łatwo zastosować i które naprawdę działają. Ważne jest, jak użyjesz tego narzędzia. Młotkiem można wbić gwóźdź, żeby zawiesić piękny obraz, albo rozbić nim szybę. Nożem możesz obrać pomarańczę i zjeść ze smakiem, albo kogoś skaleczyć. Zastanów się sam, do czego częściej używasz tych narzędzi?

 

Ale czym w ogóle jest NLP?!


 

Nie zwlekaj! Skorzystaj z letniej promocji oraz gwarancji pełnej satysfakcji.

(zobacz poniżej) 

Dołącz do nas już TERAZ!

Jedyne takie szkolenie w Polsce. 
Ucz się od liderów NLP.

Najwyższe Światowe Standardy

Jedyna szkoła w Polsce certyfikowana przez międzynarodową organizację International Trainers Academy (ITA) oraz NLP Academy.

Oryginalne NLP

Jedyna szkoła w Polsce, która ma prawo udzielać certyfikatów z podpisem Twórcy NLP - Johna Grindera.

Kompleksowy program
i wysokiej jakości NLP

Jeden z najdłuższych Praktyków NLP na Polskim rynku.

Skuteczne i praktyczne umiejętności

Ponad 70% zajęć to praktyczne warsztaty, ponad 40 narzędzi, technik i ćwiczeń.

Głęboki Proces Edukacyjny

Jedna z niewielu szkół, w której możesz kontynuować naukę NLP na poziomie MASTER NLP, a następnie Coach i Trener.

Doświadczony trener

Sławomir Rak jest jedynym trenerem w Polsce, który jest zapraszany jako mentor, na najbardziej zaawansowane szkolenie NLP na świecie - NLP Trainers Training z Johnem Grinderem.

Elastyczny wybór terminu szkolenia

Możliwość wykorzystania szkolenia w ciągu 2 lat od zakupu.

Innowacyjne podejście do rozwoju osobistego

Wieczorami organizujemy fakultatywne sesje poświęcone alternatywnym formom rozwoju osobistego, jak ruch spontaniczny, hipnoza, inteligencja finansowa, koncert wibracyjny, malowanie intuicyjne, medytacja.

Doskonała atmosfera

Warsztaty są prowadzone w przyjaznych warunkach, z dużą dawką humoru i zabawy. Przeżyjesz niezwykłą przygodę ze wspaniałym zespołem.

Bezpieczeństwo procesów 
i głęboka nauka

Na każdym szkoleniu wspierają Cię doświadczeni asystenci i coachowie, którzy pomagają w procesach i łatwym przyswajaniu wiedzy.

Gwarancja PEŁNEJ Satysfakcji

Jeżeli pierwszego dnia szkolenia uznasz, że to szkolenie nie jest dla Ciebie, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Zależy nam na Twojej satysfakcji.

Możesz Powtarzać Szkolenie za DARMO

Możesz wielokrotnie korzystać z tego szkolenia. Jako nasz absolwent, możesz ponownie uczestniczyć w szkoleniu dowolną ilość razy, jako asystent.

 

Dołącz do grona Absolwentów Polskiej Akademii NLP, skorzystaj z doświadczenia już 20 edycji tego wyjątkowego szkolenia.

Czy jesteś osobą, która chciałaby skutecznie pomóc sobie i innym?

Jeżeli jesteś osobą, która chce wnosić wartość w życie innych ludzi, pomagać im, być przykładem. Jeśli chcesz czuć się dobrze sama ze sobą, krocząc własną drogą, realizując się i osiągając sukcesy. Jeśli już nigdy więcej nie chcesz utknąć w miejscu, gdzie ktoś inny kieruje Twoim życiem, a Twoje działania nie dają efektów - musisz poznać NLP.

Zapraszam Cię na szkolenie, które pokaże Ci prawdziwą potęgę, skuteczność i łatwość używania NLP w życiu!

Praktyk NLP to 10 dni intensywnej pracy, na każdym kroku wypełnionej praktyką.

Cena promocyjna to jedyne

4600 zł

Cena regularna 7490 zł, oszczędzasz 2850 zł, 

Wielka wartość za super konkurencyjną cenę na rynku.

przycisk kup

CERTYFIKAT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

Certyfikaty Polskiej Akademii NLP są poświadczone przez International Trainers Academy, oznacza to, że na dokumencie potwierdzającym Twoje umiejętności w dziedzinie NLP, podpis złoży Sławomir Rak, Trener NLP oraz sam John Grinder, twórca NLP. Jesteśmy świadomi jak ważne we współczesnym świecie, są dokumenty potwierdzające Twoje kompetencje. Oczywiste jest, że dyplom Harvardu, czy innych instytucji tak poważanych w świecie jak International Trainers Academy, wielokrotnie podwyższa Twój status, pozycjonuje Cię wysoko ponad innymi praktykami i trenerami NLP oraz otwiera drogę do społeczności ludzi sukcesu. Jeśli zależy Ci na tym - dyplom Polskiej Akademii NLP jest tym, czego szukasz.

Jeżeli naprawdę chcesz osiągnąć niezależność, ważne dla Ciebie jest budowanie relacji lub Twoim celem jest awans i sukcesy zawodowe, to szkolenie jest idealne dla Ciebie.

 

UWAGA! GWARANCJA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

 

Zarezerwuj miejsce już dziś. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać! Jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że NLP nie działa, że ta wiedza jest dla Ciebie absolutnie nieużyteczna i nie możesz zastosować jej we własnym życiu - nie ponosisz żadnych kosztów szkolenia. Wystarczy, że pierwszego dnia szkolenia przyjdziesz do mnie i powiesz: "Sławek, to nie działa, nie ma szansy, żebym wprowadził to we własnym życiu", a zwrócę Ci koszt zakupu szkolenia. Zero ryzyka, możesz tylko zyskać.

Dodatkowe Korzyści!

Ponieważ zadowolenie i satysfakcja wszystkich studentów Akademii jest ZAWSZE naszym nadrzędnym celem, w czasie szkolenia możesz liczyć na:

- genialną, swobodną i otwartą atmosferę w towarzystwie wspaniałych ludzi o otwartych umysłach,
- profesjonalne szkolenie oparte na oryginalnym NLP z dodatkiem innych nowoczesnych i skutecznych technologii zmiany osobistej pochodzących BEZPOŚREDNIO OD WSPÓŁTWÓRCY NLP,
- przyjacielskie relacje, możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi w przyjaznym środowisku,
- wsparcie w trakcie całego procesu szkoleniowego oraz po szkoleniu,
- olbrzymią dawkę pozytywnej energii, która napędzi Cię na wiele kolejnych dni,
- praktyczne narzędzia do stosowania na co dzień, aby zmieniać stany emocjonalne, budować cele, transformować sposoby myślenia, używać nowych strategii,
- pracę zarówno z Twoim umysłem, ciałem, energią, emocjami, relacjami jak i każdym istotnym dla Ciebie obszarem życia,
- nowe skuteczne strategie, które pozwolą Ci osiągać nowe wyniki, przyspieszą osiąganie rezultatów,
- nasze pełne zaangażowanie w Twój proces edukacji,
- trening poprowadzony przez Sławomira Raka - jedynego trenera z Polski, asystującego Johnowi Grinderowi podczas jego szkoleń Trener NLP i Coach NLP, licencjonowanego jak coach i trener przez twórcę NLP,
- ćwiczenia, prezentacje, demonstracje, moderowane dyskusje, pracę w grupach i indywidualną,
- transy hipnotyczne pomagające zapamiętać i przyswoić praktycznie zdobytą wiedzę,
- materiały edukacyjne,
- potężne techniki NLP oraz inne skuteczne technologie do zmiany wzorców zapisanych w umyśle, ciele, energetyce, emocjach.

 

Ponieważ Praktyk NLP nie jest jednym z wielkich eventów na 1000 osób, lecz ma charakter warsztatowy, możemy pozwolić sobie na bardzo indywidualną pracę z nauką konkretnych narzędzi. Zależy nam na solidnej pracy, dlatego ilość miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona i coraz mniejsza.
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czas na działanie.


PRAKTYK NLP

TERMIN: 1-10 marca 2019.
(10 DNI, GODZINY: 09:00 - 19:00)

MIEJSCE: WARSZAWA

CENA REGULARNA:  7490 zł 

CENA PROMOCYJNA: 4600 zł

przycisk kup