Praktyk NLP

Legendarny, oryginalny "Praktyk NLP"

Poznaj owiany tajemnicą system, który pomoże Ci osiągnąć zakładane rezultaty w rekordowym czasie i odblokować pełnię Twojego osobistego potencjału!

Dowiedz się więcej o strategiach i technikach, rozwijanych od prawie 50 lat, przez dziesiątki tysięcy przedsiębiorców i liderów, do celów biznesowych i osobistych.

Witaj,

Z tej strony Sławek Rak, Master, trener Polskiej Akademii NLP. Mam do Ciebie pytanie.

Czy chciałbyś doznać odżywczej, pozytywnej zmiany w swoim życiu? Nowego sposobu bycia, gdzie możesz wykorzystać wszystkie napotkane szanse, osiągnąć swoje najśmielsze cele oraz przebić się przez wszystkie bariery i przeszkody, korzystając z niewyczerpywalnej motywacji? Być może jesteś jedną z tych wyjątkowych osób, które chciałyby użyć nowo zdobytych umiejętności, aby inni mogli też to osiągnąć? Jeżeli jesteś profesjonalistą, wspinającym się po ścieżce kariery przedsiębiorcą, który każdego dnia rozwija swój biznes – Witaj! Trafiłeś we właściwe miejsce!

Brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe? Niekoniecznie. NLP zmieniło już życie wielu osób na lepsze, może zmienić i Twoje.

Chcę Ci króciutko opowiedzieć o podstawowych kompetencjach, które odpowiadają za szybką drogę do osiągania awansu w pracy i zdobywania szacunku, budowania szczęśliwych relacji i cieszenia się życiem,

Ale najpierw, odpowiedz szczerze na poniższe pytania

Czy Ty również…

– Masz tak, że czasami nie radzisz sobie w sytuacjach stresowych, emocje biorą górę, a sprawy nabierają niepożądanego obrotu?

– Brakuje Ci konsekwencji i motywacji w realizacji marzeń i wszystko kończy się na przysłowiowym “słomianym zapale”?

– Nie wiesz czego chcesz od swojego życia, zgubiłeś swój cel, realizujesz cudze i nie wiesz do czego mógłbyś zmierzać i czemu się poświecić?

– Czujesz, że czasami nie potrafisz się przeciwstawić, mieć własnego zdania i postawić na swoim, ponieważ zdarza się, że ktoś Tobą manipuluje?

– Pomimo wielkich planów i ciężkiej pracy, nie osiągasz swoich celów, nie możesz awansować, przez co odczuwasz wewnętrzna pustkę, masz poczucie, że tkwisz w tym samym miejscu?

– Czujesz, że mimo wielu aktywności, coraz bardziej tracisz sens i radość życia, przez co czujesz się coraz bardziej zagubiona i sfrustrowana i przestajesz czuć powód, dla którego robisz to co robisz?

– Może czasami przestajesz wierzyć w siebie, tracisz motywację, czasami czujesz się gorsza i zaczynasz porównywać się ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i ich osiągnięciami?

– Zdarza Ci się, że w Twoim życiu jest tak wiele stresu i niepokoju, że emocje wręcz Cię zalewają, na skutek czego przejmują nad tobą kontrolę?

A gdybyś tak odzyskała kontrolę nad własnym życiem? Co Ty na to:

– Czy chciałabyś skutecznie realizować swoje cele, co przyniesie Ci należny szacunek i respekt w pracy oraz przełoży się na zasłużony awans oraz osiągnięcia biznesowe?

– Jak wyglądałby Twój świat, gdybyś poczuła się dobrze z samą sobą, co w dłuższej perspektywie pozwoli Ci uwierzyć w siebie oraz pewnie i odważnie iść przez życie?

– Co byś powiedziała na odzyskanie wpływu na własne emocje, dzięki czemu sama będziesz decydowała, jak się czujesz i odzyskasz poczucie wolności?

– Jak wpłynęłoby na Twoje życie, gdybyś nauczyła się sztuki komunikacji, a dzięki temu zaczęła budować szczęśliwe relacje?

– Czy chciałbyś tak naprawdę poznać siebie, dzięki czemu odnajdziesz swoją drogę, co doprowadzi Cię do pełnego szczęścia, wolności i radości z życia?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, jesteś na właściwej drodze.

"Ale chwila, czy to w ogóle jest możliwe w moim przypadku?" ...czyli o przysłowiowym młotku i sposobie jego użycia.

Wyobraź sobie, że już 47 lat temu, dwoje ludzi zadawało sobie te same pytania. Chcieli dowiedzieć się, dlaczego niektórzy ludzie osiągają wielkie sukcesy, a inni cały czas podejmują nieskuteczną walkę z przeciwnościami życia, nigdy niczego nie osiągając. Czy to kwestia przypadku lub może szczęścia? Postanowili sprawdzić. Czy każdy może osiągać ponadprzeciętne wyniki? Zaczęli dogłębnie analizować ludzi odnoszących wybitne osiągnięcia w biznesie, w sporcie, w relacjach międzyludzkich i wyłuskiwać, często niewidoczne na pierwszy rzut oka, wzorce zachowań, które umożliwiały im osiąganie tak wielkich sukcesów. Dowiedli, że za wybitnymi wynikami, stoją świetne strategie, złożone ze skutecznych działań, których można się nauczyć – modelować. Tak powstało NLP (Neurolingwistyczne Programowanie), a tych dwoje ludzi to John Grinder i Richard Bandler. 

O NLP krąży mnóstwo mitów, legend i sekretów, a opinia o nim jest owiana tajemniczą, często złą sławą. Być może sam słyszałeś, że NLP to manipulacja, sterowanie ludźmi, żeby robili to, co chcemy, sprzedaż itp. – jednym słowem – ZŁO. Nic bardziej mylnego!

NLP to zbiór bardzo skutecznych narzędzi, które łatwo zastosować i które naprawdę działają. Ważne jest, jak użyjesz tego narzędzia. Młotkiem można wbić gwóźdź, żeby zawiesić piękny obraz, albo rozbić nim szybę. Nożem możesz obrać pomarańczę i zjeść ze smakiem, albo kogoś skaleczyć. Zastanów się sam, do czego częściej używasz tych narzędzi?

Dla mnie NLP to przede wszystkim, zbiór skutecznych narzędzi, które pomagają w życiu:

–  Możesz poradzić sobie z głosem w głowie, który krytykuje Cię i obniża Twoje poczucie wartości.

–  Wpływasz na własne emocje, dzięki czemu potrafisz uwolnić się od stresu, nerwów czy strachu, stając się pewnym siebie i spokojnym.

–  Potrafisz się skutecznie komunikować, dzięki czemu ludzie z przyjemnością z Tobą rozmawiają, a Ty budujesz lepsze relacje.

–  Odnajdujesz własne blokady, tworzysz wspierające przekonania, dzięki czemu szybciej osiągasz sukcesy.

–  Poznajesz siebie i kształtujesz swoje życie tak, jak tego chcesz, całkowicie wolny.

Czym w ogóle jest NLP?

Co kryje tajemniczy skrót NLP, czyli programowanie neurolingiwistyczne?

Część “Neuro” dotyczy neurologii i sposobów przetwarzania informacji odbieranych przez nasze zmysły (wzrok, słuch, dotyk, zapach, smak).

Słowo “Lingwistyczne” mówi o warstwie językowej (metaforach, symbolice, słowie mówionym i pisanym), używanej do kodowania i przypisywania znaczeń naszym wewnętrznym wyobrażeniom dotyczącym otaczającego nas świata.

Zwrot “Programowanie” odnosi się do sposobu w jaki zdobywamy, przetwarzamy i przechowujemy nasze doświadczenia.

W skrócie: NLP ma za zadanie pomóc Ci stworzyć takie nawyki i działania, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie i pomogą w osiągnięciu Twoich celów, w najszybszy, najprostszy i najefektywniejszy sposób.

krag

PRAKTYK NLP

Wyjątkowy 10-dniowy warsztat wypełniony praktyczną wiedzą!

Jeżeli jesteś taką osobą, dla której ważne jest, by mieć własne zdanie, która ma otwartą głowę, chce sięgać po więcej oraz osiągać duże cele, spełniać się i decydować o własnym życiu – Praktyk NLP jest tym czego szukasz.

CZego NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS

INTENSYWNEGO TRENINGU "PRAKTYK NLP":

W czasie tego wyjątkowego treningu otrzymasz od nas bogaty zestaw kompletnych narzędzi i technik, gotowych do zastosowania w swoim życiu prywatnym i zawodowym od zaraz. To esencja praktycznych aplikacji, które są niezbędne do osiągnięcia trwałego sukcesu w pracy, biznesie, przy rozwoju kariery, budowaniu szczęśliwych relacji i życia wypełnionego radością i spełnieniem.

1. SKUTECZNE STRATEGIE PERSWAZJI – MODELE JĘZYKOWE NLP (METAMODEL, MODEL MILTONA, METAFORA)

Poznasz modele językowe NLP, czyli najskuteczniejsze metody i strategie perswazji, których używają światowej klasy mistrzowie komunikacji. Znacznie podniesiesz swoje umiejętności perswazji i przekonywania, dzięki czemu będziesz mógł sięgać w swoim życiu, po coraz ambitniejsze cele i marzenia.

2. PRACA Z PERCEPCJĄ I ZARZĄDZANIEM PRZEPŁYWEM INFORMACJI

Poznasz systemy reprezentacji i zauważysz, jak zacznie otwierać się Twoja percepcja. Będziesz więcej i wyraźniej widział, czuł i słyszał. Otworzy się przed Tobą nowy świat informacji. Zidentyfikujesz swój główny system reprezentacji i swoje style poznawcze, nauczysz się rozpoznawania ich u innych osób, co pozwoli Ci zmieniać jakość doświadczeń we własnym umyśle oraz w umysłach innych ludzi. Twoje możliwości percepcji wzrosną wielokrotnie, dzięki czemu zaczniesz zauważać rzeczy niezbędne dla realizacji własnych celów. Zrozumiesz, że to Ty tworzysz we własnym umyśle swoją rzeczywistość.

3. TAJNIKI PRZYSPIESZONEGO UCZENIA I OSIĄGANIA MISTRZOSTWA W UMIEJĘTNOŚCIACH, DZIĘKI MODELOWANIU

Nauczysz się w jaki sposób wybierać źródła doskonałości, mistrzów konkretnych dziedzin i umiejętności, jak kopiować ich zdolności, kodować i tworzyć wzorce, których możesz użyć później na własny użytek, ilekroć będą potrzebne. Uzyskasz dostęp do jednej z największych tajemnic NLP, strategii, które są rdzeniem NLP i zapoczątkowały powstanie tej wiedzy – Prawdziwego Modelowania NLP. Odkryjesz nowe wzorce, za którymi możesz podążać, w niekończącej się drodze do osiągnięcia mistrzostwa w każdej dziedzinie, na którą się zdecydujesz.

4. ZARZĄDZANIE STANAMI EMOCJONALNYMI

Czeka Cię wystąpienie publiczne i chciałbyś skorzystać ze swojej wrodzonej elokwencji, lecz paraliżuje Cię trema? Potrzebujesz pewności siebie zanim wejdziesz do gabinetu szefa negocjować podwyżkę? Jednym słowem musisz opanować swoje tzw. “stany emocjonalne”. Nauczysz się jak łączyć pozytywne stany emocjonalne ze sobą, aby były jeszcze potężniejsze. Poznasz techniki usuwania niekorzystnych, ograniczających stanów u siebie i innych ludzi, abyś odczuł wolność emocjonalną, która jest w Twoim zasięgu. Nauczysz się projektować stany emocjonalne i wykorzystywać je do usuwania tremy, lęku itp. Zaczniesz świadomie decydować o tym, jak chcesz się czuć i co chcesz czuć w każdej sytuacji. Wreszcie to Ty będziesz zarządzał emocjami, a nie emocje Tobą.

5. EFEKTYWNE TECHNIKI KOMUNIKACJI NIEWERBALNEJ

Czy zdarzyło Ci się, że poznając nowe osoby, nie zdążyłeś zamienić z nimi jeszcze słowa, a już miałeś poczucie, że je lubisz, lub wprost przeciwnie? Dzięki odczytywaniu niewerbalnych sygnałów, Twoje zdolności trafnej oceny sytuacji wzrosną wielokrotnie. Posiądziesz umiejętność kalibracji – efektywnego określenia stanu swojego rozmówcy, będziesz mogła odczytać jego intencję i uzyskać dostęp do informacji, w jakim stanie naprawdę się znajduje i co przekazuje jego ciało. Zdobędziesz umiejętność aktywnego słuchania i budowania niewerbalnej nici porozumienia, która sprawi, że ludzie z przyjemnością będą z Tobą rozmawiali. Są to umiejętności niezbędne w relacjach międzyludzkich, zarówno tych biznesowych jak i osobistych.

6. POSZERZANIE MOŻLIWOŚCI WYBORU

Czy Ty również miałeś kiedyś poczucie, że nie masz wyboru? Już nigdy więcej nie znajdziesz się w takiej sytuacji. Poznasz proste metody przeramowania intencją, pozwalające na uzyskanie wewnętrznej integracji w działaniu. Znacznie poszerzysz swoje możliwości wyboru i odnajdziesz nowe sposoby działania. Nauczysz się, że otaczająca rzeczywistość jest tylko odbiciem wewnętrznych programów, Twoich i innych ludzi. Dowiesz się jak możesz zmienić sposób postrzegania, przeramowując znaczenie słów i wydarzeń, otwierając przed sobą morze możliwości, których być może wcześniej nie dostrzegałeś.

7. DOSTĘP DO NIEŚWIADOMOŚCI

W tym module nauczysz się korzystać z wyjątkowych zasobów, którymi dysponujesz. Poznasz techniki wprowadzania w trans, nauczysz się jak hipnotyzować siebie i innych. Zaczniesz wykorzystywać zmienione stany świadomości, do zmiany zachowań, rozszerzenia percepcji, głębszego poznania i nawiązania kontaktu z podświadomym umysłem, tworząc dla siebie zupełnie nowe możliwości rozwoju.

8. PROJEKTOWANIE I OSIĄGANIE CELÓW

Każdy słyszał o wyznaczaniu celów, jednak nie każdy wie, jak w sposób niezawodny je osiągnąć, omijając najczęstsze, popularne pułapki, nauczane w poradnikach rozwojowych. Dowiesz się, jak naprawdę zdobyć to, czego chcesz. Nauczysz się projektowania celów w kompleksowy sposób, uwzględniając wszystkie ważne elementy, zaczynając od danych sensorycznych, kończąc na ekologii i intencji. Zbudujesz swoją własną mapę wizyjną, wraz z niezawodnym systemem osiągania celów.

9. PRACA Z PRZESZŁOŚCIĄ

Bardzo często przeszłość bywa rzeczą definiującą człowieka. Chciałbyś zmienić swoją definicję na taką, która posłuży Ci najlepiej? W tej części treningu uzyskasz dostęp do swojej przeszłości. Uzdrawiając ją, uwolnisz się od toksycznych wspomnień i odblokujesz uwięziony w nich potencjał. Uwolnione zasoby, zmienią percepcję postrzegania przeszłości i przyniosą nowe możliwości zachowań w przyszłości.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z gwarancji pełnej satysfakcji.
Dołącz do nas już TERAZ!

Jedyne takie szkolenie w Polsce. Ucz się od liderów NLP.

Najwyższe Światowe Standardy

Jedyna szkoła w Polsce certyfikowana przez międzynarodową organizację International Trainers Academy (ITA) oraz NLP Academy.

Oryginalne NLP

Jedyna szkoła w Polsce, która ma prawo udzielać certyfikatów z podpisem Twórcy NLP – Johna Grindera.

Kompleksowy program i wysokiej jakości NLP

Jeden z najdłuższych Praktyków NLP na Polskim rynku.

Skuteczne i praktyczne umiejętności

Ponad 70% zajęć to praktyczne warsztaty, ponad 40 narzędzi, technik i ćwiczeń.

Głęboki Proces Edukacyjny

Jedna z niewielu szkół, w której możesz kontynuować naukę NLP na poziomie MASTER NLP, a następnie Coach i Trener.

Doświadczony trener

Sławomir Rak jest jedynym trenerem w Polsce, który jest zapraszany jako mentor, na najbardziej zaawansowane szkolenie NLP na świecie – NLP Trainers Training z Johnem Grinderem.

Elastyczny wybór terminu szkolenia

Możliwość wykorzystania szkolenia w ciągu 2 lat od zakupu.

Innowacyjne podejście do rozwoju osobistego

Wieczorami organizujemy fakultatywne sesje poświęcone alternatywnym formom rozwoju osobistego, jak ruch spontaniczny, hipnoza, inteligencja finansowa, koncert wibracyjny, malowanie intuicyjne, medytacja.

Doskonała atmosfera

Warsztaty są prowadzone w przyjaznych warunkach, z dużą dawką humoru i zabawy. Przeżyjesz niezwykłą przygodę ze wspaniałym zespołem.

Bezpieczeństwo procesów 
i głęboka nauka

Na każdym szkoleniu wspierają Cię doświadczeni asystenci i coachowie, którzy pomagają w procesach i łatwym przyswajaniu wiedzy.

Gwarancja PEŁNEJ Satysfakcji

Jeżeli pierwszego dnia szkolenia uznasz, że to szkolenie nie jest dla Ciebie, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Zależy nam na Twojej satysfakcji.

Możesz Powtarzać Szkolenie za DARMO

Możesz wielokrotnie korzystać z tego szkolenia. Jako nasz absolwent, możesz ponownie uczestniczyć w szkoleniu dowolną ilość razy, jako asystent.

Dołącz do grona Absolwentów Polskiej Akademii NLP, skorzystaj z doświadczenia już 20 edycji tego wyjątkowego szkolenia.

Szczegółowy plan szkolenia "praktyk nlp"

I. WPROWADZENIE DO NLP

1. Historia, powiązania, inspiracja
2. Czym jest Programowanie Neurolingwistyczne?
3. Założenia NLP
4. Epistemologia NLP
5. Nowy Kod NLP – nowy paradygmat NLP

II. Tworzenie celów

6. Przejście z A do B
7. Mapa Wizyjna
8. Strategia Disnay’a

III. Zarządzanie umysłem

9. Systemy Reprezentacji
10. Submodalności
11. Analiza kontrastowa (Map Across)

IV. Zarządzanie emocjami

12. Łańcuch doskonałości
13. Spacer Stanów
14. Kotwiczenie
15. Łańcuchy kotwic (chaining anchors)
16. Okrąg doskonałości (circle of excellence)

V. PRZEKONANIA

17. Identyfikacja przekonań – The Work
18. Zmiana przekonania – Map Across

VI. MISTRZOWSKIE STRATEGIE

19. Model uczenia się według NLP
20. Modelowanie

VII. SKUTECZNA KOMUNIKACJA

21. Kalibracja
22. Ruchy oczu
23. Predykaty
24. Rapport
25. Leading – prowadzenie
26. Wzorzec Potwierdzania
27. Reframing (przeramowanie)
28. Perswazyjne struktury językowe
29. Pozycje percepcyjne
30. Pakiet Werbalny
31. Poziomy logiczne
32. Metafora

VIII. AKTYWACJA PODŚWIADOMOŚCI

33. Świadomy i nieświadomy umysł
34. Hipnoza i trans
35. Indukcje i strategie wprowadzania w trans
36. Model Miltona
37. Presupozycje
38. Integracja części (Visual Squash)

IX. ZARZĄDZANIE CZASEM

39. Linia czasu
40. Strategia Kurta Vonneguta

X. Poznawanie siebie

41. Meta model języka
42. Meta model – Usunięcia
43. Meta model – Generalizacje
44. Meta model – Zniekształcenia Wartości

Czy jesteś osobą, która chciałaby skutecznie pomóc sobie i innym?

Jeżeli jesteś osobą, która chce wnosić wartość w życie innych ludzi, pomagać im, być przykładem. Jeśli chcesz czuć się dobrze sama ze sobą, krocząc własną drogą, realizując się i osiągając sukcesy. Jeśli już nigdy więcej nie chcesz utknąć w miejscu, gdzie ktoś inny kieruje Twoim życiem, a Twoje działania nie dają efektów – musisz poznać NLP.

Zapraszam Cię na szkolenie, które pokaże Ci prawdziwą potęgę, skuteczność i łatwość używania NLP w życiu!

Praktyk NLP to 10 dni intensywnej pracy, na każdym kroku wypełnionej praktyką.

Cena to jedyne

7 900 zł

(+ VAT)
 

Zapytaj o aktualną promocję

Wielka wartość za super konkurencyjną cenę na rynku.

MIEJSCE:    Chylice

TERMIN:

12 – 21.07.2024

 

ITA-Certifying-Institute-Large

Szkolenia mogą być częściowo refundowane ze środków europejskich

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły
 

CERTYFIKAT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

Certyfikaty Polskiej Akademii NLP są poświadczone przez International Trainers Academy, oznacza to, że na dokumencie potwierdzającym Twoje umiejętności w dziedzinie NLP, podpis złoży Sławomir Rak, Trener NLP oraz sam John Grinder, twórca NLP. Jesteśmy świadomi jak ważne są we współczesnym świecie dokumenty potwierdzające Twoje kompetencje. Oczywiste jest, że dyplom Harvardu, czy innych instytucji tak poważanych w świecie jak International Trainers Academy, wielokrotnie podwyższa Twój status, pozycjonuje Cię wysoko ponad innymi praktykami i trenerami NLP oraz otwiera drogę do społeczności ludzi sukcesu. Jeśli zależy Ci na tym – dyplom Polskiej Akademii NLP jest tym, czego szukasz.

Jeżeli naprawdę chcesz osiągnąć niezależność, ważne dla Ciebie jest budowanie relacji lub Twoim celem jest awans i sukcesy zawodowe, to szkolenie jest idealne dla Ciebie.

cert

UWAGA! GWARANCJA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Zarezerwuj miejsce już dziś. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać! Jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że NLP nie działa, że ta wiedza jest dla Ciebie absolutnie nieużyteczna i nie możesz zastosować jej we własnym życiu – nie ponosisz żadnych kosztów szkolenia. Wystarczy, że pierwszego dnia szkolenia przyjdziesz do mnie i powiesz: “Sławek, to nie działa, nie ma szansy żebym wprowadził to we własnym życiu”, a zwrócę Ci koszt zakupu szkolenia. Zero ryzyka, możesz tylko zyskać.

Dodatkowe Korzyści!

Ponieważ zadowolenie i satysfakcja wszystkich studentów Akademii jest ZAWSZE naszym nadrzędnym celem, w czasie szkolenia możesz liczyć na:

– genialną, swobodną i otwartą atmosferę w towarzystwie wspaniałych ludzi o otwartych umysłach,

profesjonalne szkolenie oparte na oryginalnym NLP z dodatkiem innych nowoczesnych i skutecznych technologii zmiany osobistej pochodzących BEZPOŚREDNIO OD WSPÓŁTWÓRCY NLP,

przyjacielskie relacje, możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi w przyjaznym środowisku,

wsparcie w trakcie całego procesu szkoleniowego oraz po szkoleniu,

olbrzymią dawkę pozytywnej energii, która napędzi Cię na wiele kolejnych dni,

praktyczne narzędzia do stosowania na co dzień, aby zmieniać stany emocjonalne, budować cele, transformować sposoby myślenia, używać nowych strategii,

pracę zarówno z Twoim umysłem, ciałem, energią, emocjami, relacjami jak i każdym istotnym dla Ciebie obszarem życia,

nowe skuteczne strategie, które pozwolą Ci osiągać nowe wyniki, przyspieszą osiąganie rezultatów,

nasze pełne zaangażowanie w Twój proces edukacji,

trening poprowadzony przez Sławomira Raka – jedynego trenera z Polski, asystującego Johnowi Grinderowi podczas jego szkoleń Trener NLP i Coach NLP, licencjonowanego jako coach i trener przez twórcę NLP,

ćwiczenia, prezentacje, demonstracje, moderowane dyskusje, pracę w grupach i indywidualną,

transy hipnotyczne pomagające zapamiętać i przyswoić praktycznie zdobytą wiedzę,

materiały edukacyjne,

potężne techniki NLP oraz inne skuteczne technologie do zmiany wzorców zapisanych w umyśle, ciele, energetyce, emocjach.

Ponieważ Praktyk NLP nie jest jednym z wielkich eventów na 1000 osób, lecz ma charakter warsztatowy, możemy pozwolić sobie na bardzo indywidualną pracę z nauką konkretnych narzędzi. Zależy nam na solidnej pracy, dlatego ilość miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona i coraz mniejsza.
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czas na działanie.