TRENING HIPNOZY

Naucz się hipnozy. Poznaj sposoby skutecznej pracy terapeutycznej.
Zdobądź zawód przyszłości.

Zapraszamy Cię na zaawansowane szkolenie „TRENING HIPNOZY”. To kompleksowy, 14 dniowy
warsztat pracy z hipnozą. Podczas 140h zajęć nauczysz się od podstaw prowadzenia profesjonalnej
hipnozy i poznasz zaawansowane narzędzia hipnoterapii.

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli

 • Interesuje Cię hipnoza.
 • Jesteś ciekaw, jak wiele potrafi Twój umysł.
 • Zajmujesz się rozwojem osobistym i szukasz nowych narzędzi by pomagać ludziom.
 • Chcesz rozpocząć nową fascynującą karierę jako hipnoterapeuta.
 • Jesteś coachem i chcesz używać hipnozy jako narzędzia do pracy z klientem.
 • Chcesz przejść własne, głębokie procesy transformacji i jeszcze mocniej połączyć się ze swoją
  podświadomością.

14 dni szkoleniowych, 140 godzin

8 kluczowych kompetencji hipnoterapeuty

12 najważniejszych narzędzi hipnoterapeutycznych

przeprowadzisz ponad 20 sesji hipnoterapii

Gotowy do użycia MODEL HIPNOZY

3 główne nurty hipnozy: elmanowska (dyrektywna), ericksonowska, konwersacyjna

4 gotowe aplikacje: nałogi, odchudzanie, praca z bólem, praca z lękiem/traumą

Autohipnoza

Mindset hipnoterapeuty

Prowadzenie grupowych transów hipnotycznych

2 trenerów, ekspertów, praktyków z ponad 10 letnim doświadczeniem

praca na metaforze

To szkolenie przygotuje Cię do prowadzenia profesjonalnych i skutecznych sesji hipnoterapeutycznych.

Najbliższe szkolenie odbywa się:


Moduł I, 7 dni, 70 godzin: 23.09 – 29.09.2024
Moduł II, 7 dni, 70 godzin: 30.11 – 06.12.2024

Hipnoza i hipnoterapia

Hipnoza jest skutecznym narzędziem głębokiej transformacji, która pozwala na pracę z podświadomością, dzięki czemu możesz dokonywać głębokich zmian. Dobrze poprowadzony proces pracy z podświadomością w krótkim czasie powoduje trwałą zmianę u klienta. Dzięki temu jako terapeuta stajesz się bardzo skutecznym i cenionym ekspertem. Właśnie ze względu na tak fenomenalne efekty hipnoza bywa postrzegana jako narzędzie niezwykłe, wręcz „magiczne”. Na tym szkoleniu zrozumiesz, że nie jest to żadna magia, ale konkretne techniki i sposób pracy, które pozwalają na szybkie i trwałe zmiany w życiu Twojego klienta.

Dlaczego Hipnoza?

 • Jest skutecznym sposobem transformacji.
 • Znakomicie wspiera proces wewnętrznej przemiany
 • Pozwala pracować na głębokich procesach podświadomych.
 • Pomaga pracować terapeutycznie z tematami z przeszłości.
 • Znakomite narzędzie do pokonywania wewnętrznych blokad i ograniczeń.
 • Pozwala zrozumieć wewnętrzne procesy.
 • Doskonale wspiera pracę z nawykami, lękami i fobiami.

Dlaczego możesz chcieć uczyć się HIPNOZY właśnie z Nami?

 • Dostajesz 14 dni szkoleniowych, 140 godzin: to bardzo zaawansowany trening, który krok po kroku przeprowadzi Cię od podstaw do głębokiego zrozumienia procesu hipnozy. Taka ilość godzin pozwoli Ci zdobyć potężne umiejętności stosowania hipnozy i skutecznie ją przećwiczyć.
 • 2 zjazdy po 7 dni.
 • Zdobywasz zaawansowaną wiedzę w krótkim czasie i od razu możesz jej używać.
 • Masz możliwość głębiej zanurzyć się w materiał i przećwiczyć z innymi.
 • Możesz wejść głębiej w procesy własne.
 • Doświadczasz jak szybko nowa wiedza staje się Twoją kompetencją.
 • Dodatkowo w przerwie pomiędzy zjazdami będziesz mógł ćwiczył hipnoterapię mając już ważne umiejętności, co dodatkowo wzmocni proces nauki. Dzięki temu na drugim zjeździe będziesz mógł zweryfikować wiedzę, zadać niezbędne pytania i otrzymać praktyczne wsparcie.

2 trenerów, ekspertów, praktyków z ponad 10 letnim doświadczeniem

Obaj trenerzy mają bogate doświadczenie wieloletniej pracy z hipnozą, terapeutycznie i coachingowo. Na co dzień pracują hipnozą podczas sesji z klientami. To daje Ci możliwość skorzystania z dużych zasób praktycznej wiedzy, dzięki czemu masz pewność, że każde zagadnienie jest przetrenowane i sprawdzone w praktyce setki razy, a techniki które dostajesz są używane praktycznie podczas pracy hipnoterapeutycznej.

3 główne nurty hipnozy: elmanowska (dyrektywna), ericksonowska, konwersacyjna:

W naszym intergartywnym programie poznasz różnorodne podejścia do hipnozy. Zrozumiesz też czym różni się podejście Ericksona od Elmana, jakie są ich silne i słabsze strony. Często szkoły hipnozy prezentują tylko jeden z nurtów. U nas poznasz wszechstronne zastosowanie hipnozy. Nauczysz się korzystać z zalet i narzędzi obydwu tych podejść w niesamowicie potężnym modelu integratywnym, dzięki czemu Twoja wiedza będzie kompleksowa i pełna. Zamiast być “wyznawcą nurtu” – nauczysz się prowadzić skuteczne i efektywne sesje hipnotyczne dla Twoich klientów. 

Gotowy do użycia MODEL HIPNOZY

Poznasz stworzony przez nas, na bazie wieloletniej praktyki – model pracy i schemat sesji hipnoterapeutycznej. Korzystając z doświadczenia zebranego u najlepszych trenerów z całego świata oraz setek godzin przeprowadzonych sesji hipnotycznych – opracowaliśmy spójny i efektywny, 8-stopniowy Model Hipnozy. Przećwiczysz każdy z jego punktów maksymalnie zwiększając skuteczność Twoich sesji. Dzięki temu od razu po szkoleniu będziesz mógł z sukcesem pomagać swoim klientom.

8 kluczowych kompetencji hipnoterapeuty

Każdy zawód ma swoje kluczowe kompetencje. Aby najlepiej wykonywać pracę hipnoterapeuty musisz nauczyć się kilku niezbędnych umiejętności. To właśnie one sprawiają, że m.in „widzisz i słyszysz” więcej, klient chce z Tobą współpracować, łatwiej wchodzi w głęboki trans, a sugestie są dużo mocniejsze. To te unikatowe kompetencje sprawiają, że jesteś wyjątkowym hipnoterapeutą, wyróżniasz się z tłumu i skutecznie pomagasz swoim klientom.

12 najważniejszych narzędzi hipnoterapeutycznych

Jednym z głównych zasobów skutecznego hipnoterapeuty jest zasób narzędzi. Narzędzi, które u nas opanujesz pozwolą Ci rozwiązywać różnorodne wyzwania klienta, pokonywać blokady i zajmować się tematem od różnych stron. Możesz sięgnąć do przyczyny problemu, ale też komunikować się z podświadomością za pomocą sygnałów, pracować z częściami, prowadzić głęboki proces wybaczania czy wchodzić w stan Ultra Wysoki, łącząc się z super-świadomością. A to tylko kilka z wybranych technik, które poznasz. Każdą z nich skutecznie przećwiczysz, nabierając wprawy i doświadczysz na samym sobie, jakie dużych zmian doświadczysz.

Ponad 20 sesji hipnoterapii

Nie da się nauczyć hipnoterapii bez ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Dlatego nasze szkolenie to 70% praktycznych zajęć. Zanim zostaniesz absolwentem naszej szkoły, hipnoterapeutą i zaczniesz pracować z klientami – przeprowadzisz ponad 20 sesji hipnotycznych. To da Ci bogate doświadczenie, wzmocni Twoje kompetencje i pewność siebie. Dzięki temu po szkoleniu będziesz mógł z łatwością prowadzić profesjonalne sesje hipnoterapii na bardzo wysokim poziomie. 

4 gotowe aplikacje: nałogi, odchudzanie, praca z bólem, praca z lękiem/traumą

Podczas szkolenia poznasz schemat pracy z 4 najczęściej spotykanymi tematami, które pojawiają się podczas sesji hipnozy. Dostaniesz od Nas najbardziej praktyczną wiedzę, wskazówkami i wypracowaną przez lata metodologię, która pozwala skutecznie przeprowadzić klienta przez proces głębokiej zmiany. Dzięki temu zdobędziesz gotowe aplikacje do pracy z klientem, w tematach, które możesz spotkać już po naszym treningu. To pozwoli Ci poczuć pewność, że potrafisz pomóc klientowi oraz da Ci pewność w prowadzeniu skutecznych interwencji, które pomogą Twoim klientom.

Prowadzenie grupowych transów hipnotycznych

Nauczysz się jak prowadzić sesje grupowych transów hipnotycznych. Nie tylko są bardzo relaksujące, ale pomagają również rozwiązywać konkretne zagadnienia i wzmacniać proces transformacji. Takie transe są zarówno świetnym produktem online, jak i uzupełnieniem programu szkoleń, czy indywidualnych sesji terapeutycznych. Umiejętność prowadzenia grupowych transów hipnotycznych czyni Cię wyjątkowym hipnoterapeutą. 

Autohipnoza

Chcemy zadbać również o Twój proces rozwoju i zmiany osobistej. Poznasz elementy i tajniki autohipnozy, dzięki czemu będziesz mógł pracować sam ze sobą, rozwiązywać własne problemy i pokonywać blokady z użyciem Twojej podświadomości. Wielu hipnotyzerów pracuje z klientami ale zapomina jak ważny jest rozwój własny. Nie tylko zdobywanie narzędzi, ale też przepracowywanie swoich osobistych tematów, uwalnianie własnych ograniczeń. Takie podejście pozwala Ci wzrastać i nieustannie rozwijać się. 

Mindset hipnoterapeuty

Praca z drugim człowiekiem to duża odpowiedzialność. Przynosi wiele radości, poczucia, że robisz coś bardzo ważnego. Ale potrafi też przytłoczyć, obciążać i wpływać na nasze samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, abyś umiał pracować sam ze sobą, z własnymi emocjami. Dzięki temu unikniesz wypalenia, tak częstego spotykanego u ludzi, którzy pracują pomagając drugiemu człowiekowi. Dodatkowo stworzysz odpowiednie nastawienie, które pozwoli Ci wykonywać tę pracę w najlepszy sposób, z przyjemnością, nieustającą ciekawością i pasją. Nastawienie to zestaw odpowiednich dla Ciebie stanów emocjonalnych i przekonań, które będą wspierały Twoją pracę.

Mentoring i superwizje

W profesjonalnym rozwoju ważne jest poczucie kierunki i odpowiednie wsparcie. W trakcie szkolenia będziesz mógł liczyć na indywidualną pomoc dopasowaną do Twoich potrzeb. Dodatkowo będziesz miał możliwość otrzymania superwizji i wsparcia w dalszej pracy po szkoleniu.

TECHNIKI I NARZĘDZIA, KTÓRE POZNASZ NA SZKOLENIU

1.    Gotowy do użycia MODEL HIPNOZY
2.    Struktura sesji hipnotycznej
3.    Hipnoza dyrektywna
4.    Hipnoza Ericksonowska
5.    Hipnoza Konwersacyjne
6.    Skuteczne sugestie hipnotyczne(bezpośrednie i pośrednie)
7.    Indukcja Dave’a Elmana
8.    Indukcja Miltona Ericksona
9.    Indukcje błyskawiczne
10.    Regresja hipnotyczna – różne rodzaje
11.    Proces wybaczanie innym
12.    Proces wybaczenia sobie
13.    Terapia części
14.    Eye Movement Desentitization and Reprocesing – EMDR
15.    Język hipnotyczny
16.    Hipnotyczna komunikacja
17.    Empatyczne spoglądanie na „problem”
18.    Praca na metaforze
19.    Oznaki i fenomeny transu
20.    Kotwica na stan transu

21.    Stan Esdaile’a – śpiączka hipnotyczna
22.    Stan Ultra Wysoki
23.    Stan Sichorta  – Ultra głęboki
24.    Prowadzenie transów  grupowych
25.    Autohipnoza
26.    Core transformation
27.    Model szybkiej interwencji hipnotycznej
28.    Sygnały z podświadomości
29.    Hipnoza aktywna
30.    Praca z bólem
31.    Hipersensytywność – uwrażliwianie ciała
32.    Praca z traumami
33.    Praca z fobiami
34.    Praca z nałogami
35.    Hipnotyczna praca z odchudzaniem
36.    Kalibracja, raport, doprecyzowywanie
37.    Mindset hipnoterapeuty
38.    Hipnotyczne zasady
39.    Kodeks hipnoterapeuty
40.    Hipnoza oline

PROWADZĄCY

SŁAWOMIR RAK

Master Trener NLP, coach poczucia wartości, hipnoterapeuta i właściciel Polskiej Akademii NLP.


Jest praktykiem biznesu z ponad 7-letnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach i 12-letnim doświadczeniem pracy w branży rozwoju osobistego, coachingu i szkoleń.
Certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP i jedyny w Polsce Mentor w teamie Johna Grindera, twórcy NLP. Hipnoterapeuta oraz coach poczucia wartości. Poznał i z powodzeniem stosuje narzędzia z zakresu: NLP, coachingu, hipnoterapii, psychologii zorientowanej na proces, pracy z ciałem, coachingu prowokatywnego, ustawień systemowych Berta Hellingera, technik uwalniania Davida Hawkinsa, NVC. Razem stanowi to wyjątkowo wszechstronny i bogaty warsztat, wyposażony w setki skutecznych narzędzi, dając ogromny zasób do pracy z klientem.

Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju. Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, zarządzanie emocjami i stresem, wywierania wpływu i perswazji oraz ochrony przed manipulacją, poczucia wartości oraz pewności siebie, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów).
Zaufali mu przedstawiciele takich firm jak: PANDORA, Bank Zachodni WBK, Ernst & Young, Santander Consumer Bank, Alior Bank oraz wielu polskich przedsiębiorców, klientów indywidualnych, uczestników szkoleń otwartych i coachingów.

DARIUSZ KOZAKIEWICZ

Hipnoterapeuta, psycholog, trener.


Naukę hipnozy rozpoczął 18 lat temu, a od 8 lat prowadzi własną praktykę hipnoterapii w Poznaniu. Każdego roku przeprowadza ponad 1000 godzin terapii w hipnozie. Wspiera też rozwijających się hipnoterapeutów poprzez mentoringi, superwizje i szkolenia.
Certyfikowany przez największe organizacje hipnoterapii na świecie, w tym Milton H. Erickson Foundation, Hypnosis Training Academy, Omni Hypnosis Training Center, National Guild of Hypnotists. Obecnie uczy się w szkole założonej przez samego Miltona Ericksona w Phoenix, USA bezpośrednio od jego uczniów.

TRENING HIPNOZY

MIEJSCE: JÓZEFÓW

I zjazd: 23 – 29.09.2024

II zjazd: 30.11 – 06.12.2024

CENA REGULARNA:  9 900 zł (+VAT)

OPINIE UCZESTNIKÓW

Małgorzata Haze

Podczas szkolenia miałam wrażenie, że uczestniczę w wyjątkowym wydarzeniu. Było gęsto od emocji, treści, doświadczeń…
Tak zazwyczaj jest u Sławka Raka w Polskiej Akademii NLP. Na szkoleniach spotykam ciekawych ludzi, z którymi połączyły mnie relacje nie tylko towarzyskie. Jestem wdzięczna na pewno wrócę do PANLP.
Drugi prowadzący Darek Kozakiewicz cudownie pozwolił nam uwolnić się od narzędzi. Jego wiara w ludzi, empatia i wiedza pozwoliły na poznanie świata hipnozy. Wspaniałego świata! Dziękuję, jestem bardzo wdzięczna. Jestem ZACHWYCONA tym szkoleniem!!!

Magdalena Sokół

Bardzo dobre szkolenie, które po brzegi wypełnione było niesamowitą merytoryczną wiedzą oraz bardzo intensywną praktyką.
To było kolejne bardzo dobre szkolenie, które odbyłam w Akademii. Dziękuję.

Bartek Ruczaj

Trening to prawdziwy poligon doświadczeń przeróżnych stanów hipnotycznych. Najciekawsze jest to, że praktycznie od zera w pracy z hipnozą, uczestnik może nauczyć się prowadzenia całego procesu. Lubię, jak etapy szkoleń są szlifowane, a później składane w praktykę. To buduje pewność siebie w nauce tego nowego narzędzia.

Szkolenia mogą być częściowo refundowane ze środków europejskich

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły