Kalendarz Szkoleń

Dlaczego niektórzy ludzie niemal zawsze osiągają więcej dzięki swojej pewności siebie. Poznaj strategie i techniki rozwijania pewności siebie stosowane przez dziesiątki tysięcy przedsiębiorców i liderów, do celów biznesowych oraz osobistych.
OPIS SZKOLENIA >>

Poinformuj mnie o terminie!

Poznaj owiany tajemnicą system, który pomoże Ci osiągnąć zakładane rezultaty w rekordowym czasie i odblokować pełnię Twojego osobistego potencjału! Dowiedz się więcej o strategiach i technikach, rozwijanych od prawie 47 lat przez dziesiątki tysięcy przedsiębiorców i liderów, do celów biznesowych i osobistych. OPIS SZKOLENIA>>

08 – 09.06.2024

To zaawansowane szkolenie dla osób chcących kontynuować i pogłębić pracę po ukończeniu Praktyka NLP. To szkolenie jest dla Ciebie jeśli chcesz wejść na kolejny poziom wiedzy i umiejętności, opanować zaawansowane, potężne techniki i stać się prawdziwym Mistrzem NLP.
OPIS SZKOLENIA>>

TERMIN

16 – 25.02.2024

Józefów

Podczas 2 dni na szkoleniu odbędziesz wyjątkową podróż w głąb siebie, budząc swoje talenty i silne strony. Zbudujesz plan rozwoju Twojej kariery, dzięki czemu będziesz wiedział co robić krok po kroku, aby spełnić własne marzenia. Jeżeli chcesz przekroczyć mentalne ograniczenia i stworzyć lub znaleźć taką pracę, która jest Twoją pasją i pozwala Ci maksymalnie wykorzystywać Twój potencjał…TO SZKOLENIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
OPIS SZKOLENIA>>

Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu? Napisz do nas poinformujemy Cię o najbliższym terminie szkolenia.

Jeżeli jesteś profesjonalistą, wspinającym się po ścieżce kariery przedsiębiorcą, który każdego dnia rozwija swój biznes – Witaj! Trafiłeś we właściwe miejsce! Dowiedz się więcej o strategiach i technikach, rozwijanych od prawie 47 lat, przez dziesiątki tysięcy przedsiębiorców i liderów, do celów biznesowych i osobistych.
OPIS SZKOLENIA >>

TERMINY

Edycja weekendowa:

I zjazd: 01-03.03.2024

II zjazd: 14-17.03.2024

III zjazd: 05-07.04.2024

Józefów

 

12-21.07.2024 Józefów

To 14-dniowy, intensywny trening umiejętności wystąpień publicznych. Oparty na najlepszych światowych standardach programów treningowych oraz wieloletnich doświadczeniach trenerskich, pozwala w łatwy, efektywny i szybki sposób zdobyć umiejętności występowania przed ludźmi. OPIS SZKOLENIA >>

I zjazd: 27.04-03.05.2024
II zjazd: 27.05-02.06.2024
Józefów

To szkolenie przygotuje Cię do prowadzenia doskonałych sesji coachingowych i skutecznego pomagania ludziom. Trening Coachingowy to złożony system treningowy, pełen know-how oparty na najwyższych standardach coachingu oraz wielu latach praktyki.
OPIS SZKOLENIA >>

I zjazd: 22-28.06.2024

II zjazd: 03-09.08.2024

Józefów

To szkolenie przygotuje Cię do prowadzenia profesjonalnych i skutecznych sesji hipnoterapeutycznych.

 

Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu? Napisz do nas poinformujemy Cię o najbliższym terminie szkolenia.