Dlaczego niektórzy ludzie niemal zawsze osiągają więcej dzięki swojej pewności siebie?

Poznaj strategie i techniki rozwijania pewności siebie stosowane przez dziesiątki tysięcy przedsiębiorców i liderów, do celów biznesowych oraz osobistych

Niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcą czy studentem, pewnie miałeś już okazję zaobserwować fakt, że kluczowym elementem sukcesu w życiu jest to, jak radzisz sobie w kontaktach z innymi ludźmi.

W 80% za tą umiejętność odpowiada Twój poziom poczucia własnej wartości.

Chcę Ci powiedzieć o 9 kluczowych aspektach budowania, rozwijania i umacniania Twojej pewności siebie.

TEST: Sprawdź na jakim poziomie jest Twoje poczucie wartości:

Przeczytaj uważnie poniższe stwierdzenia i sprawdź, czy któreś z nich pasuje do Ciebie:

 1.   Często myślisz, że nie jesteś dość dobry, przez co odwlekasz swoje działania, a liczne okazje przechodzą Ci koło nosa?
 2.   Boisz się zabrać głos publicznie i unikasz bycia w centrum uwagi, sabotując swój sukces?
 3.   Omijają Cię podwyżki, nie umiesz poprosić o pomoc, natomiast nie umiesz powiedzieć NIE wszystkim innym osobom?
 4.   Wstydzisz się podejść do kobiety/mężczyzny i nawiązać nową znajomość?
 5.   Wciąż porównujesz się do innych i czujesz od nich gorszy?
 6.   Traktujesz innych lepiej od siebie, martwisz się, co oni o Tobie pomyślą i nieustannie się krytykujesz?
 7.   Towarzyszy Ci poczucie niezasługiwania co do rzeczy i zachowań, które Ci się należą?
 8.   Nie do końca wierzysz w siebie, ustępujesz innym, gdy masz inne zdanie lub poświęcasz się dla innych?
 9.   Często jesteś niezadowolony z siebie i swoich działań, non stop rozważając co możesz zrobić lepiej?
 10.   Czy masz poczucie, że nadużywasz słowa przepraszam w relacjach z innymi ludźmi?
 11.   Zdarza Ci się pomyśleć, że tak naprawdę nie za bardzo siebie lubisz?

Dobrze! Jeżeli na którekolwiek lub kilka z powyższych pytań odpowiedziałeś “tak” – to jesteś we właściwym miejscu!

Poniżej znajdziesz listę 9 kluczowych aspektów budowania poczucia własnej wartości, które mogą Ci pomóc!

2 problemy powiązane z niskim poczuciem własnej wartości

Niskie poczucie własnej wartości w naszym kraju wydaje się być przykrym standardem. Od swoich klientów słyszałem dziesiątki smutnych historii, w których z powodu braku pewności siebie, coś ich w życiu omijało lub co gorsza, sami odbierali sobie prawo do szczęścia i sukcesu.

Wyobraź sobie scenę z życia osoby o bardzo niskim poczuci własnej wartości. Taka osoba tak naprawdę boryka się z problemami na dwóch płaszczyznach:

W swoim świecie zewnętrznym, pozwala ona innym wejść sobie na głowę, nie umie powiedzieć nie, chowa uszy po sobie lub przymyka oko na rzeczy, na które nigdy nie powinna się godzić. Gdyby to nie było wystarczająco trudne, dodatkowo w swoim świecie wewnętrznym non stop się karci, żałuje swoich zachowań, zamartwia się, co pomyślą o niej inni, porównuje się do innych i tak dalej.

Zgodzisz się, że cieszenie się życiem i sięganie po sukces z tak wieloma obciążeniami, jest znacznie trudniejsze?

A gdyby tak raz na zawsze pozbyć się ze swojego życia tego typu ograniczeń? Co więcej, gdybyś mógł naprawdę poczuć swoją wartość do tego stopnia, że dodawałaby Ci ona odwagi do śmiałych działań, które do tej pory odwlekałeś?

Witaj

Nazywam Się Sławek Rak

od wielu lat jako trener i coach pracuję z setkami osób, które posiadają tego typu wyzwania, skutecznie pomagając im pozbyć się ograniczających przekonań, zbudować potężne poczucie własnej wartości i śmiało sięgać po to, co życie ma im do zaoferowania.

Sam również miałem wyzwania z bardzo niskim poczuciem własnej wartości, z którymi borykałem się przez 7 lat, samodzielnie szukając sposobów i strategii na jego budowanie, rozwijanie i umacnianie. 

Byłem osobą bardzo nieśmiałą, która miała problem z poznawaniem nowych ludzi. Czułem się gorszy od innych, więc robiłem wiele, żeby zasłużyć na ich uznanie. Szukałem u innych ludzi potwierdzenia, że jestem wartościowy. To sprawiało, że uzależniałem się od opinii innych ludzi.

Miałem bardzo niskie poczucie wartości i nie wierzyłem w siebie. Przez to obawiałem się podejmować decyzje, ponieważ bałem się, że popełnię błąd. Wciąż robiłem więcej, żeby zaspokoić moje ambicje i poczuć się lepiej z samym sobą, ale kolejne sukcesy wcale nie pomagały. Traktowałem je jak coś oczywistego, albo mówiłem “udało mi się”, widząc jak wiele nie zrobiłem.

To wszystko sprawiało że byłem nieszczęśliwy. Zrozumiałem, że szukam poczucia własnej wartości u innych ludzi. To sprawia, że sam jestem coraz słabszy i całkowicie uzależniony od tego, co myślą o mnie inni. Postanowiłem, że ja sam chcę mieć wpływ na moje życie.

Ponieważ nikt nie przeżyje go lepiej niż ja i nikt nie wie lepiej, czego chcę i co jest dla mnie dobre. Od tego dnia rozpocząłem intensywny proces budowania poczucia własnej wartości. Każdego dnia uczyłem się wierzyć w siebie, zauważać w sobie dobre rzeczy, budować najlepszą relację z samym sobą. Trwało to kilka lat, zanim mogłem z pełnym przekonaniem spojrzeć na siebie i powiedzieć “lubię tego gościa”. W tym czasie nauczyłem się bardzo dużo. Jeżdżąc po świecie uczyłem się od najlepszych nauczycieli technik do pracy z poczuciem wartości. Wiele narzędzi musiałem opracować dla siebie samodzielnie. Tak powstał spójny system budowania wewnętrznej siły, wiary w siebie, który sprawdziłem najpierw na sobie, by następnie pomóc setkom klientów, stać się pewnymi siebie.

Dziś jestem osobą pewną siebie, która odważnie podejmuje decyzje, bo ufam sobie. Z radością poznaję nowych ludzi, ciesząc się z nowych przygód, które możemy razem przeżyć, ponieważ wiem, że zawsze mogę mieć własne zdanie i działać w zgodzie ze sobą. Poczucie własnej wartości jest dla mnie jak wewnętrzna siła – moc sprawcza, która pozwala mi zmieniać moje życie tak, jak ja chcę. Wiara w siebie i poczucie wartości dały mi prawdziwą wolność bycia tym, kim chcę.

Moją misją jest oddawanie Ci 100% wpływu na własne życie

A gdybyś tak odzyskał kontrolę nad Twoją pewnością siebie? Co by było, gdyby:

– Odkryć swoją wewnętrzną siłę, która da Ci odwagę być sobą i mówić jasno swoje zdanie

– Mieć świadomość swojej wartości, dzięki czemu zawsze z podniesioną głową, będziesz mógł prosić o to, co Ci się należy

– Zbudować silną i niezachwianą wiarę w siebie, dzięki czemu z odwagą i śmiałością będziesz podejmować decyzje i wyzwania

– Poczuć się dobrze z samą sobą, zaakceptujesz i polubisz siebie, co pozwoli Ci odważniej iść przez życie i poznawać nowych ludzi

– Nigdy więcej nie bać się nawiązywania nowych znajomości w biznesie/karierze i w życiu prywatnym.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli tak jak ja 8 lat temu, chciałbyś obudzić swoją pewność siebie, uwierzyć w siebie, poczuć się niezwykle wartościowym, być bardziej asertywnym, polubić i zaufać sobie oraz na co dzień skorzystać z drzemiącej w Tobie wewnętrznej siły, to chciałbym Cię zaprosić na:

INNER POWER

2-dniowe intensywne warsztaty budujące zdrowe poczucie własnej wartości

Oto czego nauczysz się na tym wyjątkowym warsztacie!

W czasie tego intensywnego programu nauczysz się 9 kluczowych elementów niezbędnych do osiągnięcia trwałej zmiany w zakresie Twojego poczucia własnej wartości, a co za tym idzie w pracy, biznesie, budowie szczęśliwych relacji i życia wypełnionego radością i spełnieniem.

1. Anatomia poczucia własnej wartości

Bardzo ważne jest, aby dobrze zrozumieć czym jest, a czym nie jest poczucie własnej wartości. W tej części warsztatu dowiesz się z jakich elementów składa się poczucie własnej wartości, co je obniża i skąd wzięła się Twoja aktualna samoocena. Odkryjesz również jak działa Twoja wewnętrzna siła, która napędza Cię do działania.

2. Pewność siebie bez tajemnic

Masz dość nieśmiałości, zawstydzenia, poczucia słabości? Brakuje Ci odwagi? Każdy z nas może być pewny siebie. Jest to naturalny stan emocjonalny, który możesz u siebie wykształcić. Nauczysz się odczuwać pewność siebie tak często jak będziesz jej potrzebowała, dzięki czemu zwiększysz swoją wewnętrzną siłę i pewność siebie w każdej sytuacji. Pewność siebie nie oznacza braku strachu. Oznacza pełne zaufanie i wiarę w siebie.

images
3. Skuteczny sposób na relację z samym sobą i samoakceptację

Twoja relacja z samym sobą to najważniejsza relacja w Twoim życiu. Od jej jakości zależy powodzenie wszystkich innych związków i relacji jakie stworzysz. Nie da się stworzyć wspaniałego związku, jeśli najpierw nie nauczysz się być szczęśliwą sama ze sobą. Dowiesz się, dlaczego często ta relacja jest tak zła, ale przede wszystkim, jak polubić siebie. Kiedy poczujesz się dobrze z samym sobą, łatwiej będzie Ci tworzyć udane relacje ze światem.

imagesgfhjf-1
4. Radzenie sobie z perfekcjonizmem i strachem przed popełnianiem błędów

Nie ma ludzi perfekcyjnych! Za to jest wielu, którzy cierpią z powodu niedoceniania siebie i ciągłego niezadowolenia z tego, co osiągnęli. Nie lubimy popełniać błędów, ponieważ od dziecka kojarzą nam się z karą lub uczuciem gorszości. Największym problemem ludzi jest utożsamianie się ze swoimi błędami. Pamiętaj, to nie Ty jesteś błędem! Błędne jest tylko Twoje zachowanie, które możesz zmienić. Podczas warsztatu zrozumiesz, że błąd jest naturalnym elementem Twojego życia i rozwoju. Nauczysz się akceptować pomyłki i wprowadzać je w życie jako bezcenne źródło wiedzy. 

5. Nawyki budujące potężne poczucie własnej wartości

Mamy w życiu wiele nawyków. Część z nich ułatwia nam życie, inne bardzo je komplikują. Posiadamy także nawyki, które potrafią skutecznie niszczyć nasze poczucie wartości. Nauczysz się, jak stworzyć nowe, zdrowe nawyki, które każdego dnia pozwolą Ci jeszcze lepiej czuć się z samym sobą.

 

6. System zarządzania "wewnętrznym krytykiem"

Czy Zdarza Ci się nadmiernie się krytykować? W Twojej głowie rozbrzmiewa głos, który karci Cię za każde niepowodzenie i jest Twoim najsurowszym sędzią? Często ta wewnętrzna krytyka pozbawia nas odwagi i chęci do działania, zamraża nas, i okazje, przygody mijają nas szerokim łukiem. Czasami stajemy się dla siebie największym wrogiem. Poznasz sprawdzone metody na to, jak rozprawić się z Twoim wewnętrznym krytykiem, odebrać mu moc i sprawić, żeby był Ci posłuszny i nigdy więcej nie przeszkadzał w osiągnięciu zamierzonego celu.

7. Porównywanie się - jak raz na zawsze sobie z nim poradzić.

Porównywanie się to prawdziwa zmora poczucia wartości. Na każdym kroku możemy porównać się do kogoś i zawsze znajdziemy kogoś lepszego. Pytanie tylko, co zrobimy potem? Zbyt wiele osób uzależnia zdanie o samym sobie, od porównywania się do innych. Przez to tracimy pewność siebie, zamykamy się w sobie, stajemy się nieśmiali. Dowiesz się jak uwolnić się od ciągłego porównywania, które zaczyna się już w szkole i towarzyszy nam przez całe życie. Nikt nie może być lepszą Tobą niż Ty sama. Zamiast dołować się tym, że spotykasz ludzi lepszych od siebie, nauczysz się jak zmienić swoją percepcję, np.: sprawdzisz, czy czasem nie spotykasz na swojej drodze świetnych nauczycieli.

imagesgfhjfss
8. Skuteczna Asertywność

Jest taki moment, w którym Twoje poczucie wartości spotyka się ze światem zewnętrznym i z drugim człowiekiem. Jeżeli zbyt często chowasz własne zdanie, przytakujesz, zgadzasz się na więcej niż byś chciała, poświęcasz się lub masz problem z proszeniem o pomoc, czy wyrażeniem własnego zdania – ten moduł jest właśnie dla Ciebie! Nauczysz się jak mieć odwagę być tym, kim jestem. Jak ze śmiałością mówić o tym, czego chcesz i uprzejmie, lecz stanowczo odmawiać. Nauczysz się szanować siebie i żyć w zgodzie z własnymi zasadami nie raniąc innych. Skończysz z poświęcaniem się, frustracją oraz poczuciem niesprawiedliwości i wykorzystania. Nauczysz się sama decydować, na ile pozwalasz innym ludziom, będziesz określać swoje granice i wyznaczać własne prawa. 

Na warsztacie otrzymasz ponad 20 gotowych technik i ćwiczeń do zastosowania od zaraz, które skutecznie pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów co do pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Zapraszam Cię serdecznie na najskuteczniejszy w Polsce warsztat budowania poczucia własnej wartości!

logo-gwarancja-satysfakcji
UWAGA! Gwarancja PEŁNEJ Satysfakcji

Nic nie tracisz i nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać! Jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że ta wiedza jest dla Ciebie absolutnie nieużyteczna i nie możesz zastosować jej we własnym życiu – nie ponosisz żadnych kosztów szkolenia. Wystarczy, że pierwszego dnia szkolenia przyjdziesz do mnie i powiesz “Sławek, to nie działa, nie ma szans żebym wprowadził to we własnym życiu”, a zwrócę Ci koszt zakupu szkolenia. Zero ryzyka, możesz tylko zyskać.

Ponieważ Inner Power NIE JEST jednym z wielkich eventów na 1000 osób, lecz ma charakter warsztatowy, pozwala to na bardzo indywidualną pracę z nauką konkretnych narzędzi. Zależy nam na solidnej pracy, dlatego ilość miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona i coraz mniejsza.
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czas na działanie.

INNER POWER - UWIERZ W SIEBIE!

Jest to cena, na którą może pozwolić sobie każda osoba zdeterminowana do zmiany swojego życia na lepsze!

Jeżeli chciałbyś w końcu obudzić cały swój potencjał i dostać od życia to, na co naprawdę zasługujesz, to koniecznie powinieneś poznać warsztat Inner Power, który pokaże Ci jak krok po kroku przywrócić sobie właściwy poziom poczucia własnej wartości!

 

MIEJSCE: ON-LINE

CENA REGULARNA: 1 500zł

Jesteś zainteresowany szkoleniem. Napisz do nas poinformujemy Cię o terminie

Skontaktuj się z nami

Witaj, jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.