TRENING TRENERSKI

To 14-dniowy, intensywny trening umiejętności wystąpień publicznych. Oparty na najlepszych, światowych standardach programów treningowych oraz wieloletnich doświadczeniach trenerskich, pozwala w łatwy, efektywny i szybki sposób zdobyć umiejętności występowania przed ludźmi

Czy spotkałeś mówców, których mógłbyś słuchać godzinami? Czy podziwiasz osoby, które potrafią przyciągać uwagę tym, co i jak mówią? Czy chciałabyś przełamać się i być w stanie powiedzieć światu coś ważnego?

Mówi się, że umiejętność wystąpień publicznych jest jedną z kluczowych kompetencji przyszłości. Jednocześnie bardzo wielu ludzi cierpi i czuje strach, kiedy tylko myśli o publicznym zabraniu głosu. Tymczasem tej umiejętności można się nauczyć, wytrenować ją, a nawet czerpać z niej ogromną przyjemność.

Genialni mówcy publiczni, trenerzy, aktorzy mają swój przepis na to, jak z powodzeniem mówić do ludzi. Kiedy znajdziesz ten kod, zrozumiesz, że każde porywające wystąpienie składa się z pewnych umiejętności. Oznacza to, że możesz je zdobyć, wyćwiczyć i z powodzeniem używać we własnym życiu.

TRENING TRENERSKI

UCZY 8 ELEMENTÓW DOSKONAŁEGO TRENERA:

1. KONTAKT Z PUBLICZNOŚCIĄ

Trener nie jest na scenie sam dla siebie. Jego misją jest przekazywanie wiedzy. Aby robić to skutecznie, musi umieć zbudować kontakt z publicznością. Im lepsza jest ta wyjątkowa relacja, tym lepiej przekazywana jest wiedza, a uczestnicy czują się bardziej zadowoleni. Naucz się, jak stworzyć genialny kontakt z każdą publicznością.

2. STAN EMOCJONALNY TRENERA

Wiele osób boi się wystąpień publicznych. Wielu mówców publicznych potrafi stracić swój stan, wielu wychodzi na scenę, okazując zestresowanie. Trema, strach, lęk i stres to tylko emocje. Możesz nie tylko nad nimi zapanować. Możesz dużo więcej – wykształcić swój naturalny stan trenerski, który będzie Ci zawsze towarzyszył na scenie. Będziesz zarażać publiczność swoimi emocjami.

3. UMIEJĘTNOŚCI AKTORSKIE

Dziś szkolenia to już nie tylko przekazywanie wiedzy, to także rozrywka. Doskonali trenerzy rozumieją to i potrafią przekazywać wiedzę w ekscytujący, porywający sposób. Ponieważ kiedy występujesz na scenie, często ważniejsze od tego, co mówisz, jest: jak to mówisz. Naucz się, jak porwać publiczność, jak sprawić, żeby czas mijał im jak w kinie. Jak tworzyć dla nich magiczny świat, w którym zdobywanie wiedzy przychodzi bardzo łatwo.

4. SYSTEM PRZEKAZYWANIA WIEDZY

Istnieje przepis na udane szkolenie, tak jak istnieje przepis na wyśmienitą potrawę. Kiedy poznajesz system efektywnego przekazywania wiedzy, Twoje wystąpienia zyskują skuteczną, łatwą do stosowania strukturę. Została ona przetestowana na całym świecie, a to gwarantuje, że jakąkolwiek wiedzę ubierzesz w tę strategię uczenia, efekty będą znacznie lepsze. Taki system pozwala na skuteczne i efektywne uczenie, ułatwiające uczestnikom przyswajanie informacji.

5. PRZYWÓDZTWO W GRUPIE

Trener jest liderem. Wyznacza kierunek, cel rozwojowy i prowadzi tam uczestników. Jest odpowiedzialny za decyzje, które podejmuje i za zrealizowanie zadania. Naucz się jak sprawić, aby publiczność podążała za Tobą, oraz jak zabrać ją w niezwykłą podróż.

6. WYSOKA JAKOŚĆ WIEDZY

Musisz dawać klientom wiedzę najwyższej jakości, użyteczną, gotową do zastosowania. Na rynku jest wielu trenerów, którzy mówią ogólnikami albo skupiają się tylko na prezentowaniu treści. Nauczysz się, jak dostarczać informacje i wiedzę w sposób, który umożliwi ich łatwe zrozumienie, przyswojenie i wykorzystanie. Zobaczysz, jak demonstrować przekazywaną wiedzę i jak zaprojektować adekwatne ćwiczenia.

7. SPECJALISTYCZNE NARZĘDZIA TRENERSKIE

Trener posiada wiele narzędzi, których może używać, aby jeszcze bardziej podnieść jakość przekazywanej wiedzy. Może używać technik, które sprawią, że warsztaty będą niezapomnianym przeżyciem. Część z nich ułatwia także prowadzenie zajęć czy zarządzanie grupą.

8. WŁASNY STYL – SERCE

Na rynku szkoleniowym działa wielu trenerów, którzy pracują w taki sam sposób, niczym się nie wyróżniając, udając kogoś innego. Chcemy, żebyś stał się trenerem wyjątkowym! Jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym. I prawdziwym – bo zgodnym z własnymi wartościami, temperamentem i osobowością. Nauczysz się też modelować innych trenerów, aby móc rozwinąć swoje umiejętności. Dzięki temu będziesz w stanie stworzyć unikalne połączenie najwyższych umiejętności i Twojej wyjątkowej osobowości. To gwarancja oryginalności, której ludzie szukają. Bądź prawdziwy na scenie

Tak potężny program jest możliwy do zrealizowania dzięki wysokim standardom oraz intensywnej pracy. Dlatego warsztat składa się z dwóch siedmiodniowych zjazdów, które odbywają się z około miesięczną przerwą. Pozwala to na zintegrowanie wiedzy, wdrożenie jej w życie i trenowanie w przerwie.

Często podczas treningu odbywają się warsztaty dodatkowe z zaproszonymi gośćmi. Są to np.: aktorzy pokazujący warsztat oraz techniki improwizacji, stylista podpowiadający odpowiednią prezencję dla mówcy publicznego, logopeda, który pomaga rozpoznać wyzwania językowe czy prezenter radiowy, który uczy pracy głosem i używania mikrofonu.

Abyś skutecznie nauczył się występować przed ludźmi, na pierwszym miejscu musisz postawić praktykę. Nie da się nauczyć umiejętności trenerskich z książki. Tylko praktyka na scenie pozwoli Ci zetknąć się z każdym elementem przemawiania do ludzi. Nauczy Cię radzić sobie z emocjami, odpowiadać na reakcje widowni, budować z nimi relacje i tworzyć porywające prezentacje.

Trening trenerski

Trening trenerski

To, co wyróżnia nasze warsztaty, to potężna dawka praktyki. Każdego dnia uczestnicy kilkukrotnie występują, przeprowadzając krótkie prezentacje. Dzięki temu ćwiczą każdy nowy element umiejętności trenerskich. Krok po kroku praktykują to, czego się dowiedzieli, występując podczas kursu kilkadziesiąt razy.

Dziś bycie trenerem to już nie tylko przekazywanie wiedzy. Takich trenerów jest mnóstwo. Wiele kursów uczy, jak występować publicznie, ale Trening Trenerski w Polskiej Akademii NLP poza zwykłymi narzędziami pozwala także zbudować swój indywidualny, niepowtarzalny styl trenerski zgodny z Twoją osobowością i temperamentem. Dzięki temu nie jesteś jednym z wielu mówców publicznych, ale stajesz się niepowtarzalny, zgodny ze sobą, po prostu wyjątkowy. Takie osobowości sceniczne przyciągają ludzi i są gotowe porwać swoją unikalnością i charyzmą.

3 FILARY TRENINGU TRENERSKIEGO:

Osobowość trenera

1. W tej części uczysz się, jak stworzyć swój niepowtarzalny styl, zgodny z Tobą i spójny z Twoją osobowością. Kreujesz swoje unikalne cechy trenerskie.

2. Przechodzisz własne procesy zmian, tworząc sprzyjające przekonania. Usuwasz fobie i lęki sceniczne oraz ograniczające schematy myślenia.

3. Budujesz potężne stany emocjonalne, ucząc się zarządzać sobą na scenie. Od tej pory nikt i nic nie będzie w stanie zmienić Twoich emocji na scenie. Zapomnij o tremie, strachu i wstydzie. Możesz wybierać, jak chcesz się czuć i sprawić, że wystąpienia publiczne staną się Twoim naturalnym środowiskiem.

4. Odnajdziesz swoją misję trenerską, czyli ten wyjątkowy powód, dla którego chcesz występować i uczyć ludzi.

5. Odkryjesz wartości, które chcesz przekazywać swoim klientom.

6. Stworzysz personalny system informacji zwrotnej, który pozwoli Ci doskonalić swój warsztat i da umiejętność obserwacji zmian nawet podczas prowadzenia wystąpienia. Dzięki niemu w każdej chwili będziesz mógł korygować i udoskonalać swoje prezentacje na bieżąco.

Warsztat trenera

1. Poznasz skuteczny model prezentowania informacji, tak aby ludzie słuchali z zainteresowaniem od początku do końca, a wiedza płynęła w sposób łatwy i przystępny.

2. Nauczysz się praktycznie demonstrować przekazywaną wiedzę oraz odpowiednio dobierać ludzi do demonstracji.

3. Dowiesz się, jak projektować ćwiczenia szkoleniowe.

4. Poznasz sprawdzone przez lata strategie przekazywania wiedzy.

5. Zrozumiesz potęgę komunikacji niewerbalnej w pracy trenera.

6. Zdobędziesz umiejętności aktorskie, które sprawią, że Twoje szkolenia będą niezapomniane i ciekawe.

7. Nauczysz się pracy głosem, jego modulacji i wywoływania emocji.

8. Poznasz znaczenie i wpływ kotwic scenicznych i projektowania wystąpienia.

9. Poznasz zaawansowaną pracę gestem, która otworzy Twoje ciało na wyrażanie większej ilości informacji niewerbalnej.

10. Wykształcisz niezwykłą umiejętność malowania świata słowami, dzięki czemu Twoje szkolenia staną się dla uczestników niezwykłą przygodą.

11. Poznasz techniki językowe, które pozwalają dotrzeć do każdego słuchacza.

12. Dowiesz się, jak używać metafor i historii, aby Twoje szkolenie „żyło” i podniosło jakość przekazywanej wiedzy.

13. Nauczysz się wywoływać u słuchaczy odpowiednie stany emocjonalne.

14. Dowiesz się, jak skutecznie otwierać szkolenie i jak zamykać trening.

Przywództwo w grupie

Prawdziwy trener potrafi zarządzać grupą i jest jej liderem, prowadząc warsztat w wyznaczonym kierunku. Zarządza uczestnikami tak, że są zmotywowani do działania. Potrafi wpływać na emocje grupy i rozpoznawać zachodzące w niej procesy.

1. Nauczysz się radzić sobie z wymagającymi uczestnikami.

2. Dowiesz się, jak budować tożsamość grupową i integrować uczestników, abyście byli jedną drużyną.

3. Zobaczysz, jak Tworzyć stany emocjonalne.

4. Nauczysz się być liderem w grupie szkoleniowej.

5. Dowiesz się, jak budować rangę trenera.

6. Poznasz metody budowania dobrego kontaktu z grupą.

7. Doświadczysz praktycznych ćwiczeń, jak zarządzać energią grupy.

8. Zrozumiesz, jak dopasować się do grupy i prowadzić ją w kierunku celu szkolenia.

9. Poznasz 20 sposobów odpowiadania uczestnikom na ich pytania, aby uczyli się jeszcze szybciej.

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE:

– osób, które chcą zostać trenerami i mówcami publicznymi

– trenerów, którzy chcą wznieść swój warsztat na najwyższy poziom

– osób, które zawodowo zajmują się przemawianiem do ludzi

– dyrektorów i managerów, którzy publicznie zabierają głos i prowadzą spotkania

– osób chcących uwolnić się od tremy i lęku publicznego zabierania głosu

– ludzi poszukujących nowego, świetnie prosperującego zawodu, jakim jest trener i mówca publiczny.

Jeżeli czujesz, że masz coś ważnego do powiedzenia światu, widzisz siebie na scenie i słyszysz swój głos poruszający tłumy – ten trening jest stworzony dla Ciebie.

Trener

CO WYRÓŻNIA NASZE SZKOLENIA:

Na naszych szkoleniach, oprócz NLP na światowym poziomie, poznasz również inne skuteczne metody, które Sławek przywozi do Polski z całego świata, ucząc się od najlepszych na świecie. Wszystko po to, aby znaleźć metody, które najlepiej działają właśnie na Ciebie:
Coaching

Poznasz skuteczne narzędzia do pracy ze sobą podczas pracy wewnętrznej oraz do wprowadzania zmian w życie drugiej osoby metodami m.in. pracy z procesem czy coachingu prowokatywnego.

Ruch spontaniczny

Uwolnisz ciało od blokad, odzyskasz naturalność oddychania i poruszania się, wzmocnisz pewność siebie i zwiększysz ilość pozytywnej energii w ciele.

Praca z emocjami

Często mówiono, że większość trenerów NLP „siedzi za bardzo w głowie” i… zgadzamy się z tym. Dlatego uważamy, że praca z emocjami jest podstawą zdrowego, spełnionego życia.

Praca na procesie

Poznasz sposób pracy, wywodzący się z Psychologii Zorientowanej na Proces, którą Sławek miał możliwość zgłębiać u samego twórcy, Arnolda Mindela.

Hipnoza

Łącząc techniki Miltona Ericksona i Dave’a Elmana – dwóch uznawanych za najwybitniejszych hipnoterapeutów w dziejach ludzkości – poznasz głębokie wymiary transu i kontaktu z nieświadomością.

Transy hipnotyczne

Tylko w Polskiej Akademii NLP doświadczysz niezwykłego transu hipnotycznego. Cena takiej jednorazowej sesji z hipnoterapeutą to 450 złotych. Od nas na szkoleniu otrzymasz kilka takich sesji.

Mapa wizyjna

Nauczymy Cię, w jaki sposób zbudować Twoją mapę wizyjną. Poznasz prosty system planowania, który zapewni Ci najszybsze osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Różnorodne metody

Poznasz wiele innych metod, takich jak: Vedic Art, Sound Medicine, Firewalking prowadzonych przez Sławka lub zapraszanych przez niego trenerów i specjalistów.

TRENING TRENERSKI I MÓWCÓW PUBLICZNYCH

MIEJSCE: Józefów

Jesteś zainteresowany szkoleniem. Napisz do nas – poinormujemy Cię o terminie

 

(14 DNI: DWA ZJAZDY PO 7 DNI, GODZINY: 09:00 – 19:00)

CENA REGULARNA:  9 900 zł (+VAT)

Zapytaj o aktualną promocję

Szkolenia mogą być częściowo refundowane ze środków europejskich

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły