Polska Akademia NLP

Polska Akademia NLP jest jedynym polskim instytutem certyfikującym, należącym do International Trainers Academy. PANLP jest przedstawicielem NLP Academy i reprezentuje trening trenerski  Johna Grindera w Polsce. Przeprowadziliśmy setki szkoleń w największych miastach w Polsce. Na naszych treningach każdego roku uczy i rozwija się tysiące osób. W 2011/2012 roku przeszkoliliśmy ponad 2500 osób. To jest gwarancja wysokiej jakości przekazywanej wiedzy oraz organizacji szkoleń i eventów.

W Polskiej Akademii NLP oferujemy najwyższą jakość treningów NLP, pamiętając o wysokich standardach edukacyjnych i etycznych.  Przyglądając się naszym szkoleniom zauważysz, że są zaprojektowane według sprawdzonych metod, w taki sposób, aby każdy uczestnik odniósł z nich maksymalną, indywidualną korzyść. Istnieje wiele opcji do wyboru. Masz wiele możliwości działania, ponieważ razem, w trakcie treningu możemy nauczyć Ciebie bardzo dużo, to spowoduje wiele natychmiastowych zmian. Nasza oferta treningowa jest bogata zarówno w szkolenia budowania osobistej doskonałości, life coaching jak i szkolenia certyfikowane Praktyk NLP na najwyższym poziomie oferowanym w tej chwili na świecie. Zobacz naszą ofertę treningową w dziale szkolenia lub kalendarz szkoleń.

Polska Akademia NLP oferuje zupełnie nową jakość na polskim rynku. Przyjdź na nasze szkolenia i poznaj ludzi odnajdujących intelektualną i emocjonalną doskonałość, poszukujących praktycznych zastosowań wiedzy NLP w codziennym życiu. Jeśli Twoim celem jest wejście w świat innowacyjnego, nowoczesnego uczenia, spotkanie interesujących osób, którym podobnie jak Tobie zależy na najwyższej jakości życia, jeśli czujesz, że nasz przekaz trafia do Ciebie – dołącz do nas i zostań członkiem społeczności zorientowanej na osobistą i zawodową doskonałość.