INTENSYWNE WPROWADZENIE DO NLP

Trener

Poznaj owiany tajemnicą system, który pomoże Ci osiągnąć zakładane rezultaty w rekordowym czasie i odblokować pełnię Twojego osobistego potencjału!

Dowiedz się więcej o strategiach i technikach, rozwijanych od prawie 47 lat przez dziesiątki tysięcy przedsiębiorców i liderów, do celów biznesowych i osobistych.

Jesteś profesjonalistą wspinającym się po ścieżce kariery lub przedsiębiorcą, każdego dnia rozwijającym swój biznes? Witaj! Trafiłeś we właściwe miejsce! Chcę Ci powiedzieć o 5 podstawowych kompetencjach, które odpowiadają za szybką drogę do osiągania awansu w pracy i zdobywania szacunku, budowania szczęśliwych relacji i cieszenia się życiem.

Trener

4 STREFY SABOTUJąCE CIEBIE I TWOJE WYNIKI

Czy Ty również …
– Masz tak, że mimo wielkich planów i ciężkiej pracy, nie osiągasz swoich celów? Nie możesz awansować przez co odczuwasz wewnętrzną pustkę? Masz poczucie, że tkwisz w tym samym miejscu?
– Czujesz, że mimo wielu aktywności coraz bardziej tracisz sens i radość życia? Czy przez to czujesz się coraz bardziej zagubiona, sfrustrowana i przestajesz czuć powód, dla którego robisz to, co robisz?
– Może czasami przestajesz wierzyć w siebie, tracisz motywację? Może czasami czujesz się gorsza i zaczynasz porównywać się do swoich znajomych, przyjaciół i ich osiągnięć?
– Zdarza Ci się, że w Twoim życiu jest tak wiele stresu i niepokoju, że emocje wręcz Cię zalewają na skutek czego przejmują nad tobą kontrolę?

Trener

A GDYBYŚ TAK ODZYSKAŁA KONTROLĘ NAD WŁASNYM ŻYCIEM?

– Czy chciałabyś skutecznie realizować swoje cele, co przyniesie Ci należny szacunek i respekt w pracy oraz przełoży się na zasłużony awans oraz osiągnięcia biznesowe?
– Jak wyglądałby Twój świat, gdybyś poczuła się dobrze z samą sobą, co w dłuższej perspektywie pozwoli Ci uwierzyć w siebie oraz pewnie i odważnie iść przez życie?
– Co byś powiedziała na odzyskanie wpływu na własne emocje, dzięki czemu sama będziesz decydowała, jak się czujesz i odzyskasz poczucie wolności?
– Jak wpłynęłoby na Twoje życie, gdybyś nauczyła się sztuki komunikacji, a dzięki temu zaczęła budować szczęśliwe relacje?
– Czy chciałbyś tak naprawdę poznać siebie, dzięki czemu odnajdziesz swoją drogę, co doprowadzi Cię do pełnego szczęścia, wolności i radości z życia?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, jesteś na właściwej drodze.
Ale chwila, czy to w ogóle jest możliwe w moim przypadku? Czyli o przysłowiowym młotku i sposobie jego użycia

Wyobraź sobie, że już 47 lat temu 2 ludzi zadawało sobie te same pytania. Chcieli dowiedzieć się, dlaczego niektórzy ludzie osiągają wielkie sukcesy, a inni cały czas podejmują nieskuteczna walkę z przeciwnościami życia, nigdy niczego nie osiągając. Czy to kwestia przypadku lub może szczęścia? Postanowili sprawdzić, czy każdy może osiągać ponadprzeciętne wyniki. Zaczęli dogłębnie analizować ludzi odnoszących wybitne osiągnięcia w biznesie, w sporcie, w relacjach międzyludzkich i wyłuskiwać, często niewidoczne na pierwszy rzut oka wzorce zachowań, które umożliwiały im osiąganie tak wielkich sukcesów. Dowiedli, że za wybitnymi wynikami stoją świetne strategie, złożone ze skutecznych działań, których można się nauczyć – modelować. Tak powstało NLP (Neurolingwistyczne Programowanie), a Ci dwaj ludzie to John Grinder i Richard Bandler. O NLP krąży mnóstwo mitów, legend i sekretów, a opinia o nim jest owiana tajemniczą, często złą sławą. Być może sam słyszałeś, że NLP to manipulacja, sterowanie ludźmi, żeby robili to co chcemy, sprzedaż itp. – jednym słowem – ZŁO.

Nic bardziej mylnego! NLP to zbiór bardzo skutecznych narzędzi, które łatwo zastosować i które naprawdę działają. Ważne jest, jak użyjesz tego narzędzia. Młotkiem można wbić gwóźdź, żeby zawiesić piękny obraz, albo rozbić nim szybę. Nożem możesz obrać pomarańczę i zjeść ze smakiem, albo kogoś skaleczyć. Zastanów się sam, do czego częściej używasz tych narzędzi?

DLA MNIE NLP TO PRZEDE WSZYSTKIM ZBIÓR SKUTECZNYCH NARZĘDZI, KTÓRE POMAGAJĄ W ŻYCIU:

  • Możesz poradzić sobie z głosem w głowie, który krytykuje Cię i obniża Twoje poczucie wartości.
  • Wpływasz na własne emocje, dzięki czemu potrafisz uwolnić się od stresu, nerwów czy strachu, stając się – pewnym siebie i spokojnym.
  • Potrafisz się skutecznie komunikować, dzięki czemu ludzie z przyjemnością z Tobą rozmawiają, a Ty budujesz lepsze relacje.
  • Odnajdujesz własne blokady, tworzysz wspierające przekonania, dzięki czemu szybciej osiągasz sukcesy.
  • Poznajesz siebie i kształtujesz swoje życie tak, jak tego chcesz, całkowicie wolny.
139dc96e68765baafaf1715112dae51fsdasass

Intensywne wprowadzenie do NLP

Czasami słyszy się, że szkolenia NLP są drogie i zajmują dużo czasu. Że NLP jest nieetyczne, a narzędzia nieskuteczne. Dlatego przygotowałem dla Ciebie próbkę, degustację, żebyś mogła sama przekonać się, czym naprawdę jest Programowanie Neurolingwistyczne.

Zapraszam Cię na:
Wyjątkowy 2-dniowy warsztat wypełniony praktyczna wiedzą!

Jeżeli jesteś taką osobą, dla której ważne jest mieć własne zdanie, która ma otwartą głowę, chce sięgać po więcej oraz osiągać duże cele, spełniać się i decydować o własnym życiu – Intensywne Wprowadzenie do NLP jest tym czego szukasz.

Oto czego nauczysz się na tym wyjątkowym warsztacie!

W czasie tego krótkiego szkolenia nauczysz się 5 rzeczy, które są niezbędne do osiągnięcia trwałego sukcesu w pracy, biznesie, przy rozwoju kariery, budowie szczęśliwych relacji i życia wypełnionego radością i spełnieniem.

images

1. KONTROLA NAD EMOCJAMI

Emocje napędzają Twoje życie, tak jak silnik napędza samochód. Ważne, żebyś w pełni wykorzystywał ich potencjał i moc oraz potrafił wybrać te emocje, które rozpędzą Cię w życiu, pozwalając zajechać naprawdę daleko!

2. Zarządzanie umysłem

Masz dość nieśmiałości, zawstydzenia, poczucia słabości? Brakuje Ci odwagi? Każdy z nas może być pewny siebie. Jest to naturalny stan emocjonalny, który możesz u siebie wykształcić. Nauczysz się odczuwać pewność siebie tak często jak będziesz jej potrzebowała, dzięki czemu zwiększysz swoją wewnętrzną siłę i pewność siebie w każdej sytuacji. Pewność siebie nie oznacza braku strachu. Oznacza pełne zaufanie i wiarę w siebie.

imagesgfhjfss

3. PRZEKONANIA

Przekonania to nasze osobiste wierzenia, prawa, które kierują naszym życiem. Są jak przepisy ruchu drogowego. Nasze własne ograniczenia, zakazy i nakazy, blokady. Kiedy zrozumiesz, że są tylko w Twojej głowie, nauczysz się samodzielnie wyznaczać reguły życia, które wspierają Cię w drodze do celu.

4. Wyznaczanie celów

Możesz mieć najlepszy samochód, ale kiedy nie wiesz, dokąd jedziesz, będziesz kręciła się w kółko, zagubiona, bez większego sensu. Jeżeli nie poznasz siebie i tego, co w tym momencie jest ważne, nie spojrzysz na życie z większej perspektywy, trudno będzie Ci wyznaczyć najlepsze cele. Potrzebujesz dobrej mapy dla Twojego życia, która pokaże Ci gdzie jesteś teraz i gdzie chcesz dojechać. Nawigacji, która z sukcesem zaprowadzi Cię do Twoich marzeń.

5. Modelowanie

Jedną z kluczowych kompetencji ludzi sukcesu jest umiejętność uczenia się od najlepszych. Modelowanie ich skutecznych zachowań i powtarzanie we własnym życiu. Pozwala to unikać wielu błędów i podnosi Twoje umiejętności na poziom mistrzowski. To tak, jakbyś mógł uczyć się prowadzenia auta od Roberta Kubicy czy Michaela Shumachera.

UWAGA! Gwarancja PEŁNEJ Satysfakcji

Zarezerwuj miejsce już dziś. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać! Jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że NLP nie działa, że ta wiedza jest dla Ciebie absolutnie nieużyteczna i nie możesz zastosować jej we własnym życiu – nie ponosisz żadnych kosztów szkolenia. Wystarczy, że pierwszego dnia szkolenia przyjdziesz do mnie i powiesz “Sławek, to nie działa, nie ma szansy żebym wprowadził to we własnym życiu”, a zwrócę Ci koszt zakupu szkolenia. Zero ryzyka, możesz tylko zyskać.

Trener

DODATKOWA NIESPODZIANKA!

Co więcej, jeżeli zarezerwujesz szkolenie już teraz, otrzymasz dodatkowy moduł szkolenia, w którym opowiem Ci o skutecznej komunikacji i efektywnym porozumiewaniu się.

W TYM MODULE NAUCZYSZ SIĘ TAKICH RZECZY JAK:
– Metaprogramy, dzięki którym rozpoznasz sposoby myślenia u drugiego człowieka
– Systemy reprezentacji, które pozwolą Ci dopasować komunikat do twojego rozmówcy
– Język perswazji, dzięki któremu jeszcze lepiej wyrazisz swoje myśli
– Kalibracja i budowanie raportu, dzięki którym zaczniesz słuchać tak, że ludzie będą chcieli do Ciebie mówić.

Ponieważ Intensywne Wprowadzenie do NLP nie jest jednym z wielkich eventów na 1000 osób, lecz ma charakter warsztatowy, możemy pozwolić sobie na bardzo indywidualną pracę z nauką konkretnych narzędzi. Zależy nam na solidnej pracy, dlatego ilość miejsc jest ograniczona. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Zapraszam Cię na to legendarne szkolenie, z którego skorzystało już ponad 2,5 tysiąca zadowolonych osób. Ponad 40 edycji w wielu miastach Polski i poza granicami. Dziś, zapraszam Cię na Intensywne Wprowadzenie do NLP.

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona i coraz mniejsza.
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czas na działanie.

Czym jest, a czym nie jest NLP

Historia NLP

Intensywne Wprowadzenie do NLP

2 dni intensywnej pracy, a inwestycja to zaledwie 790 zł. (do 31.05.2024)

Cena, na którą może pozwolić sobie każdy, kto chce zmienić coś w swoim życiu.
Wielka wartość za niewielką cenę.

Jeżeli naprawdę chcesz osiągnąć niezależność, ważne dla Ciebie jest budowanie relacji lub Twoim celem jest awans i sukcesy zawodowe, to szkolenie jest idealne dla Ciebie.

Jesteś zainteresowany szkoleniem. Napisz do nas poinformujemy Cię o terminie

Miejsce: online

CENA REGULARNA 1 500 ZŁ

Cena Promocyjna 790 zł

Skontaktuj się z nami

Witaj, jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.